Šokujúce stretnutie na sex priváte: Otec si objednal erotické služby vlastnej dcéry!

Šokujúce stretnutie na sex priváte: Otec si objednal erotické služby vlastnej dcéry!

Predstavte si tú bizarnosť: Ležíte na posteli len v Adamovom rúchu, jedna ruka na prirodzení, druhou šmátrate po tancujúcej spoločníčke a vo dverách sa objaví vaša vlastná dcéra. Sporo odetá v erotickej spodnej bielizni a v plnom pracovnom nasadení. To nevymyslíte, to je život… Svedkom tohto šokujúceho stretnutia bol vychytený sex privát na západnom Slovensku.

Na sex priváte si zarábala popri štúdiu

Alexandra pochádzala z usporiadanej rodiny. Matka bola silno veriaca a otec, úspešný podnikateľ, sa vzorne staral o rodinu. Bol to on, kto dcére radil, aby sa skúsila s umením uplatniť na západnom Slovensku. V ich rodnom meste bolo práce málo a nádejní výtvarníci tu nemali perspektívu. Alexandra bola samostatná jednotka a odchod z rodného východu pre ňu nebol ťažký. V novom prostredí si však zvykla svojim spôsobom. Zlákali ju nečakané možnosti s vidinou vlastného zárobku. Na sex priváte v tom čase pracovala už druhý rok. Popri štúdiu výtvarníctva si zarábala širokou ponukou erotických služieb. Študovala stopäťdesiat kilometrov od domova a tak sa nemusela obávať, že by si rodičia čokoľvek všimli. Nájom za byt si delila s dvomi spolubývajúcimi a súčasne kolegyňami. Okrem klasických erotických služieb poskytovali i spoločné striptízové vystúpenia a šťavnatú lesby show. Muži si u nich podávali kľučky a dievčatá si svoj job nevedeli vynachváliť. Až do dňa, keď na sex privát zavítal Sašin otec.

Objednal si služby vlastnej dcéry

Ako sa neskôr ukázalo, riaditeľ úspešnej stavebnej firmy bol v meste na neplánovanej služobnej ceste. Hneď ako vybavil všetky neodkladné pracovné povinnosti, sa snažil dovolať dcére a pozvať ju na večeru. Mal na pláne ju príjemne prekvapiť. Keď sa mu však ani na niekoľkýkrát nepodarilo s dcérou spojiť, rozhodol sa spríjemniť si večer iným spôsobom. Pravdepodobne vo viere, že stovky kilometrov od domova si malý úlet môže dovoliť, si dohodol stretnutie na vychytenom priváte. Starostlivého manžela a zodpovedného otca rodiny zlákala sex ponuka mladých študentiek. Odchádzajúc z hotelovej izby určite ani netušil, aké „dobrodružstvo“ má pre neho osud pripravené. Na sex priváte si objednal erotické služby vlastnej dcéry.

Doplatila na svoju podnikavosť

Spočiatku prebiehalo všetko hladko. Pánovi v strednom veku otvorila dvere výborne vyzerajúca študentka. Predstavila sa ako Katarína a pozvala ho ďalej. Muž bol mladou spoločníčkou nadšený. Rýchlo si dohodli podmienky a vrhli sa na vec. V tej chvíli ani netušil, že tá slastne vzdychajúca žena za dverami vedľajšej izby, je jeho vlastná dcéra. Pravdepodobne by sa to nikdy nedozvedel, nebyť jeho nenásytnosti a dcérinej podnikavosti.

Katarína sa mu venovala presne tak ako si to prial a otec rodiny si služby mladučkej dievčiny nevedel vynachváliť. Dala mu všetko, čo sa mu doma nikdy nedostalo. To bol pravdepodobne i dôvod, pre ktorý sa mu ani po vyvrcholení nechcelo odísť. Katarína situáciu šikovne využila a ponúkla mu platený bonus, striptízové číslo so záverom podľa jeho predstáv. Tieto služby poskytovali dievčatá rady. Boli to pre ne ľahko zarobené peniaze, preto vždy využili príležitosť. Muž s ponukou súhlasil a Katarína sa s nadšením pustila do práce. Predtým však stihla narýchlo prezvoniť kolegyni. Mali medzi sebou dohodu a krátke zvonenie telefónu bol ich signál. Ak muž súhlasil so striptízom, druhá dievčina po pár minútach napochodovala vo zvodnej bielizni a pridala sa k rozbehnutej partii. Nažhavený zákazník v sebe nikdy nenájde dosť zdravého rozumu, aby ju poslal preč. Na konci si však musí za spoločníčku navyše priplatiť. Muži ich služby napriek malému podvodu zbožňovali. Najmä tí starší. Pohľad na dve nádherné telá mladých študentiek ich privádzal do sexuálneho vytrženia.

Svoje posledné striptízové číslo nedokončila

Alexandra si práve s únavou vydýchla. Zatvorila dvere za posledným nenásytným zákazníkom a na pláne mala už len horúcu sprchu a prázdnu posteľ. Vtom však krátko zazvonil telefón. Bola to Katarína s ich dohodnutým znamením. Alexandra si na displeji všimla aj tri zmeškané hovory od otca.  Nebola prekvapená, otec jej volával pravidelne. Teraz však nebol na rodinné telefonáty čas. Musela sa dať rýchlo dokopy a nastúpiť na „plac“. Počula, že vo vedľajšej izbe už hrá hudba. Znamenalo to, že Katarína už začala s erotickým tancom a čaká sa len na ňu. Upravila sa, ticho zaklopala na dvere a koketne vstúpila do izby. Nacvičený úsmev na tvári jej však v sekunde zamrzol. Na posteli ležal jej vlastný otec. Jednou rukou si držal penis a druhá sa mu zasekla na ceste za Kataríniným plným prsníkom. Pár sekúnd civeli jeden na druhého. Katarína pravdaže ničomu nerozumela a tak sa snažila zákazníkovi celú situáciu vysvetliť. S nadšením mu popisovala, aké služby s jeho dcérou poskytujú a čo sa ich návštevníkom najviac páči. Ako prvá zareagovala Alexandra. Zalapala po dychu, zvrtla sa na päte a ušla do svojej izby. Jej otec z bytu urýchlene odišiel. Obaja pravdepodobne mali o čom premýšľať.

Alexandra po osudnom večeri zo sex privátu definitívne odišla. Po dlhom rozhovore s otcom sa vrátila do rodného mesta a štúdium si dokončila diaľkovo. Jej posledným zákazníkom bol jej vlastný otec. Ten si pravdepodobne tiež nechal zájsť chuť na ďalšie návštevy mladučkých študentiek na sex privátoch. Alexandrina matka sa o šokujúcom stretnutí svojho manžela a jedinej dcéry nedozvedela. Ani jeden z nich sa nemal čím chváliť.

0Shares
Šokujúce Žena