Ibi Maiga: Stoja vám za to tie milióny, keďže vedome zabíjate vlastný ľud a zapredávate Slovensko?

Ibi Maiga: Stoja vám za to tie milióny, keďže vedome zabíjate vlastný ľud a zapredávate Slovensko?

Ibi Maiga na sociálnej sieti zverejnil opäť raz plamenný príspevok. Vyzýva vládu, aby, podala demisiu, keď sa nevie zastať slovenského národa. „Nemajte krv na rukách. Nemusíte nám hovoriť pravdu o čo tu ide. Inteligentní ľudia aj tak vedia svoje,“ prehovára politikom do duší.

„Neskutočné, keď nemáte gule zastať sa Slovenského národa, preboha, podajte demisiu. Isto sa nájdu ľudia, ktorí to dokážu; a nemajte krv na rukách. Nemusíte nám hovoriť pravdu, o čo tu ide. Inteligentní ľudia aj tak vedia svoje,“ adresuje svoj príspevok priamo vláde zabávač.

„My vieme, že keď budete hovoriť pravdu, vás popravia všetkých možno aj s rodinami, ako to nedávno bolo na Haiti,“ šokuje Maiga.

„Zomrieme či tak, otázka znie: Konali sme správne počas nášho života?! Stoja nám za to tie milióny, keďže vedome zabíjame vlastný ľud a zapredávame krásne Slovensko?!“ pýta sa spevák a herec z Mali.

„Buďme chlapi, milujme vlasť, a nie vytlačené eurá a doláre. Slovensko a jeho ľud, to je všetko, čo skutočne máme. Slovensko, povstaň!“ adresoval bojovnú výzvu Maiga na záver.

Za svoj príspevok si Maiga vyslúžil vyše 1000 lajkov. Iba jeden komentujúci Ibimu napísal, že sa vyjadruje ako čierny Kotleba. Na to zabávač reagoval takto: „To, že viem, aká je pravda a nechcem, aby sa zapredalo Slovensko, potom som radšej čierny Kotleba.“

zdroj: hlavnydennik.sk

0Shares
Rozhovory Slovensko Šokujúce Správy