Situácia v strane Za ľudí je podľa Kolíkovej mimoriadne vážna, Remišová sa cíti ako v materskej škole

Situácia v strane Za ľudí je podľa Kolíkovej mimoriadne vážna, Remišová sa cíti ako v materskej škole

7.7.2021 (Webnoviny.sk) –
aktualizované 7. júla, 13:49

Situácia v strane Za ľudí je mimoriadne vážna. Po stredajšom rokovaní vlády to povedala ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (Za ľudí). Považuje za vhodné, aby sa podpredsedovia strany čo najskôr stretli a diskutovali o vnútrostraníckej situácii.

Skupina nespokojných členov Za ľudí preto predsedníčke strany Veronike Remišovej navrhla, aby sa stretli v centrále strany v stredu o 16:00. Na túto výzvu však zatiaľ podľa ministerky Remišová neodpovedala. „Treba nájsť riešenie pre stranu, preto sme navrhli túto alternatívu,“ dodala Kolíková.

Remišová v reakcii na to po stredajšom rokovaní vlády zopakovala, že bude rada, ak nespokojná časť strany príjme jej pozvanie na neformálnu diskusiu. Na novinársku otázku, či sa na stredajšom stretnutí v centrále Za ľudí zúčastní, však priamo neodpovedala.

„Cítim sa už ako v materskej škôlke, v ktorej sa doťahujeme, že neprídeme na jedno stretnutie, ale vy príďte na iné. Takto sa fungovať nedá a ja sa stretnem s tými ľuďmi, ktorí chcú reálne pracovať,“ uviedla vicepremiérka. Nespokojnú časť strany vyzvala, aby prestali riešiť malichernosti a spoločne sa vrátili k práci pre ľudí.

Viac k témam: podpredseda strany Za ľudí, predseda strany Za ľudí
Zdroj: Webnoviny.sk – Situácia v strane Za ľudí je podľa Kolíkovej mimoriadne vážna, Remišová sa cíti ako v materskej škole © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko