Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video)

Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video)

19.9.2023 (SITA.sk) – Predseda strany Smer – sociálna demokracia Robert Fico vníma utorkový zásah Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) ako zásah do predvolebnej kampane.

Viac o téme: Predčasné voľby 2023 na Slovensku

„Dnes sme boli svedkami, že na Slovensku máme ďalšiu politickú stranu, ktorá sa nazýva Prezídium Policajného zboru, NAKA a Úrad špeciálnej prokuratúry. Táto vec je dva roky stará, prečo bolo treba urobiť tlačovú konferenciu deväť dní pred parlamentnými voľbami a útočiť na opozíciu? To, čo dnes predviedol Štefan Hamran a Ondrej Repa, bola čisto politická tlačovka,“ uviedol Fico na utorkovej tlačovej besede po neotvorení mimoriadnej schôdze Národnej rady SR k obnoveniu kontrol na hranici s Maďarskom.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

NAKA zadržala viacero osôb. Informoval o tom portál Aktuality.sk, podľa ich informácií by malo ísť o podozrenia súvisiace s manipulovaním verejného obstarávania.

Portál ďalej informoval, že NAKA tiež obvinila bývalého šéfa vojenských tajných Jána Balciara, podnikateľa Michala Gučíka aj bývalého riaditeľa Vojenského obranného spravodajstva Ľubomíra Skuhru.

Viac k témam: Podpredseda strany Smer-SD, Predvolebná kampaň, Verejné obstarávanie, Zásah NAKA
Zdroj: SITA.sk – Fico vníma tlačovku ako útok na opozíciu, podľa neho NAKA zasahuje do predvolebnej kampane (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko