Fico vytiahol na Sulíka video z Dubaja, na ktorom šéf liberálov dáva za úlohu vypiť bar v slovenskom pavilóne

Fico vytiahol na Sulíka video z Dubaja, na ktorom šéf liberálov dáva za úlohu vypiť bar v slovenskom pavilóne

15.5.2023 (SITA.sk) – Bývalý minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) sa mal počas podujatia Expo v Dubaji správať nevhodne.

Tvrdí to predseda strany Smer-SD Robert Fico s tým, že bývalý minister mal dať svojim kamarátom na výlete v Dubaji vážnu úlohu, aby zadarmo do rána vypili bar v slovenskom pavilóne na svetovej výstave. Svoje tvrdenie podložil Fico aj videom z tejto akcie.

Upozornil tiež na situáciu z minulosti, keď Sulík vzal do Dubaja svoju dcéru, s ktorou deň pred odletom jeho ministerstvo hospodárstva podpísalo dohodu, že je expertka na energetické právo.

O závažných problémoch v rezorte hospodárstva v súvislosti s už ukončenou výstavou Expo Dubaj informoval minulý týždeň aj dočasne poverený minister hospodárstva Karel Hirman.

„Podávame prvé súdne žaloby, iné možnosti už nemáme,“ povedal. Závažné podnety sa podľa Hirmana objavili aj v prípade verejných obstarávaní na Volvo Industrial Park.

Agentúra SITA oslovila so žiadosťou o reakciu stranu SaS.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: EXPO Dubaj
Zdroj: SITA.sk – Fico vytiahol na Sulíka video z Dubaja, na ktorom šéf liberálov dáva za úlohu vypiť bar v slovenskom pavilóne © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko