Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka

Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka

3.4.2024 (SITA.sk) – Predseda Kresťanskodemokratického hnutia Milan Majerský bude v sobotňajších prezidentských voľbách voliť občianskeho kandidáta Ivana Korčoka.

Súčasne vyzýva ľudí, aby svoje právo voliť využili a prišli k volebným urnám, pretože v druhom kole volieb bude dôležitý každý hlas.

Viac o téme: Prezidentské voľby na Slovensku 2024

„Od prezidenta SR očakávam rešpektovanie ústavných hodnôt, rešpektovanie hodnôt právneho štátu a spravodlivosti. Očakávam, že bude chrániť Slovensko pred medzinárodnou izoláciou a z jeho postojov bude vždy nepochybné, že Slovensko patrí do Európskej únie a NATO,“ uviedol Majerský, ktorý dodal, že Korčok je jediný relevantný kandidát, ktorý má v týchto otázkach jasno.

Podľa lídra kresťanských demokratov ich deklaruje svojimi skutkami a postojmi. „Stojí si za svojím slovom a ctí si Ústavu SR, a rovnako tak aj manželstvo ako zväzok medzi mužom a ženou. Je skúseným a rešpektovaným odborníkom s dobrým menom doma i v zahraničí,“ uzavrel.

Viac k témam: Kandidát na prezidenta Ivan Korčok (Prezidentské voľby 2024), Prezidentské voľby na Slovensku 2024
Zdroj: SITA.sk – Milan Majerský vyzýva ľudí, aby prišli na druhé kolo prezidentských volieb, predseda KDH bude voliť Ivana Korčoka © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko