V Žiline na tri mesiace čiastočne uzavrú ulicu 1. mája, zavedú obchádzkové trasy

V Žiline na tri mesiace čiastočne uzavrú ulicu 1. mája, zavedú obchádzkové trasy

19.3.2021 (Webnoviny.sk) – Rekonštrukcia verejnej kanalizácie je dôvodom čiastočnej uzávierky ulice 1. mája od križovatky s ulicou Jána Milca po križovatku so Štefánikovou ulicou v Žiline. Ako informoval hovorca mesta Vladimír Miškovčík, obchádzkové trasy spustia v nedeľu 21. marca, pričom dopravné obmedzenia potrvajú do 15. júna.

Spoločnosť Severoslovenské vodárne a kanalizácie zrealizuje v uvedenej lokalite rekonštrukciu verejnej kanalizácie v dĺžke 105 metrov. Počas stavebných prác bude tento úsek neprejazdný. Výnimku budú mať len vozidlá mestskej hromadnej dopravy a záchranných zložiek,“ uviedol Miškovčík.

Zhotoviteľ prác začne s rozmiestňovaním dočasného dopravného značenia už pred víkendom. „Obchádzkové trasy budú v prevádzke od nedele 21. marca od 12:00. V pondelňajších ranných hodinách sa začne so samotnými stavebnými prácami. Občanov prosíme o dodržiavanie dočasného dopravného značenia v záujme predchádzania prípadných komplikácií z hľadiska dopravnej obsluhy,“ doplnil Miškovčík.

Viac k témam: kanalizácia, rekonštrukcia, uzavreté ulice
Zdroj: Webnoviny.sk – V Žiline na tri mesiace čiastočne uzavrú ulicu 1. mája, zavedú obchádzkové trasy © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko