Europoslanec za Fidesz: Keby existovali „európske štáty“, Brusel by už zaplavil Maďarsko migrantmi

Europoslanec za Fidesz: Keby existovali „európske štáty“, Brusel by už zaplavil Maďarsko migrantmi

Skupina Spinelli v Európskom parlamente, ktorá má 74 členov z rôznych strán, zahŕňa troch členov maďarskej liberálnej strany, Demokratickej koalície – Klára Dobrev (manželka bývalého predsedu vlády socialistov Ferenca Gyurcsánya), Attila Ara-Kovács a Sándor Rónai – a socialisti István Ujhelyi a Márton Gyöngyösi. Nedávno začala apelovať na širšiu federalizáciu EÚ v čase, keď sa koná rad konferencií o budúcnosti Únie.

„Ak existuje niečo, čo je život ohrozujúce pre každého v tom najslovnejšom zmysle, pre ľavých aj pravých Maďarov, je to nočná mora federálneho európskeho štátu, ktorú tieto postavy prenasledujú, medzi nimi je aj madam Gyurcsányová,“ uviedol Deutsch.

Uviedol, že ak by Európania žili v Spojených štátoch európskych, „my Maďari by sme sa nemohli brániť proti státisícom nelegálnych prisťahovalcov, pretože by bolo rozhodnuté v Bruseli, cisárskom centre, o ich prijatí“.

„Pani Gyurcsányová chce svet, kde o našich veciach nerozhoduje parlament a vláda volená Maďarmi, ale cisárske centrum v Bruseli. Ohrozuje to tiež bezpečnosť, zdravie a existenciu maďarského ľudu vrátane voličov parlamentu Demokratickú koalíciu, ktorú zastupuje, “varoval europoslanec. Píše portál RMX.

Podľa Deutscha by bolo chybou myslieť si, že Klára Dobrev je iba neinformovaná.

„Koná veľmi vedome, pani Gyurcsányová je internacionalistka, miluje všetky rozhodnutia, ktoré oslabujú našu národnú identitu a maďarské záujmy, a nepodporuje tie, ktoré posilňujú národné odhodlanie,“ uviedol.

0Shares
Šokujúce