Kontroverzní zápas MMA v Poľsku. Muž si to rozdal zo ženou. Moderátor omdlieval + VIDEO

Kontroverzní zápas MMA v Poľsku. Muž si to rozdal zo ženou. Moderátor omdlieval + VIDEO

Na treťom VIP gala MMA v poľskom Częstochowej sa v piatok odohrala séria veľmi kontroverzných duelov, ktoré otriasli verejnou mienkou.

V ringu MMA sa počas podujatia odohrali dva súboje medzi mužom a ženou. Najkontroverznejší bol súboj medzi Ulou Siekaczom a Piotrom „Mua Boy“ Lisowskim. Podľa komentátorov žena aj muž zjavne neboli profesionálni bojovníci. Nakoniec sa tento muž dostal na vrchol, keď v druhom kole dosiahol víťazstvo na úrovni Ground and Pound TKO.

Mnoho používateľov Twitteru v prvom rade spochybňovalo zmysel organizovania takýchto medzirodových bojov.

Niekoľkí používatelia prejavili svoje sklamanie a kritiku udalosti a komentovali to ako: „Čo sa to do pekla deje?“ a „hnusné“. Píše portál RMX.

„Čo bude ďalej? Udierať ľudí so zdravotným postihnutím?“ napísal jeden užívateľ.

„Možno je dobre, že dostala facku, keďže s tým súhlasila z vlastného priestupku a za ich hlúposť treba zaplatiť. Organizátori tohto podujatia si tiež zaslúžia to, čo im príde. Ľavicovosť dosahuje svoj vrchol,“ vyhlásil ďalší človek.

„Stalo sa to v Poľsku? Čo sa deje? V televízii sa propaguje bitie žien? Chápem, že sa to považuje za v poriadku, zatiaľ čo Pochod nezávislosti nie?“ komentovala jedna osoba.

0Shares
Ostatné športy Šokujúce Šport Video