Majiteľ reklamnej firmy so sídlom v Británii „rozsekal ukrajinskú priateľku na kúsky pílou v luxusnom byte v Bangkoku a potom použil Prekladač Google, aby požiadal o pomoc s likvidáciou tela“

Majiteľ reklamnej firmy so sídlom v Británii „rozsekal ukrajinskú priateľku na kúsky pílou v luxusnom byte v Bangkoku a potom použil Prekladač Google, aby požiadal o pomoc s likvidáciou tela“

Ukrajinskú modelku našli brutálne rozseknutú pílou na kusy v luxusnom byte v Thajsku, v ktorom bývala so svojím poľským priateľom – ktorý údajne použil Google Translate, aby požiadal o pomoc pri likvidácii jej tela.

Alona Savčenková (24) sa 25. apríla prihlásila do hotelového apartmánu Key Sathorn-Charoenraj v Bangkoku so svojím partnerom Janom Jerzym Lagodom-Filippowom (29).

Lagoda-Filippow mal reklamnú firmu zaregistrovanú v Covent Garden v londýnskej štvrti West End a pani Savčenková pre neho predtým fotila.

Pár vyzeral šťastne, keď spolu vstúpili do hotela a kamerové záznamy z chodby ukazujú, ako sa dvojica usmieva, keď kráčali smerom k svojej izbe.

Ochrankári sa však stali podozrivými ráno 15. mája, keď poľský turista opustil budovu, sám a v zhone, ťahal so sebou batožinu a zdal sa byť veľmi nervózny.

Lagoda-Filippow označil taxík, ktorého vodič Surachai Sabaibang neskôr zavolal do hotela, aby ich informoval o nevyspytateľnom správaní Poliaka po tom, čo jeho cestujúci údajne použil aplikáciu Google Translate, aby požiadal o pomoc pri rozrezaní tela.

Po telefonáte pána Surachaia išli zamestnanci hotela skontrolovať izbu manželov na 32. poschodí, kde našli na posteli vyrezávané telo pani Savčenkovej.

Tvár mladej ženy bola pokrytá krvou a jej ľavá ruka bola odrezaná na zápästí.

Jej hlava bola tiež čiastočne oddelená hlbokým rezom od krku po ľavé rameno a záchranári zistili, že utrpela aj bodnú ranu na hrudi.

Píla ležala potiahnutá krvou vedľa jej tela. Vyšetrovatelia sa domnievajú, že Savčenková bola mŕtva asi deň predtým, ako ju objavili, čo naznačuje, že bola zabitá cez víkend pred pokusom Lagody-Filippowovej o útek, píše portál DailyMail.

Policajný podplukovník Pongpun Phonharn z okresnej stanice Wat Phraya Krai povedal: „Obeť prišla do bytu so svojím priateľom 29. apríla, ale odišiel bez nej okolo poludnia 15. mája.

„Dozvedeli sme sa, že si najal taxík, aby ho odviezol do provincie Sa Kaeo. Pravdepodobne sa pokúšal prekročiť hranice do Kambodže.“

0Shares
Šokujúce