Ruskí piloti tvrdili, že keď ich zostrelili, len „plnili rozkazy“ po tom, ako ich zajali + šokujúce video

Ruskí piloti tvrdili, že keď ich zostrelili, len „plnili rozkazy“ po tom, ako ich zajali + šokujúce video

Foto: Screenshot video youtube

Zajatí ruskí piloti sa pred Ukrajincami obhajovali tým, že „len plnili rozkazy“, keď v jeden deň zostrelili deväť Putinových lietadiel, informujú denníky Mirror a The Sun.

Ruskí piloti boli natočení, ako sa obhajujú, že „len plnili rozkazy“, keď boli zajatí po tom, ako bolo nad Ukrajinou zostrelených deväť lietadiel za jediný deň.

Na záberoch sú vidieť horiace trosky ruských lietadiel a vystrašené tváre Putinových pilotov, ktorých po katapultovaní z lietadiel zadržali vojaci a civilisti. Na záberoch zdieľaných online je vidieť pilotov so zviazanými rukami za chrbtom, niektorí z nich sú po zúfalom úteku zakrvavení.

Ukrajina oznámila, že od Putinovej invázie pred dvoma týždňami zabila už 11 000 ruských vojakov. Vzhľadom na to, že od prvého útoku uplynulo 11 dní, znamená to, že Putin každý deň stratil približne 1 000 mužov. Ruské nálety údajne zabili stovky, možno tisíce civilistov na Ukrajine.

Rusko sa stretlo s tvrdým odporom voči svojej invázii a bolo poznačené aj nepríjemnými logistickými neúspechmi a problémami so zásobovaním.

Včera bolo zverejnené jedno z najpozoruhodnejších videí tejto vojny, na ktorom je zachytený ruský vrtuľník „Hind“ zostrelený z oblohy raketou Stinger, uvádza The Sun.

Zdroj: MirrorThe Sun

0Shares
Šokujúce Svet Video