Slovenská pošta vyhlásila tender na výber a distribúciu zásielok v Košickom kraji, za zákazku ponúka milióny eur

Slovenská pošta vyhlásila tender na výber a distribúciu zásielok v Košickom kraji, za zákazku ponúka milióny eur

7.8.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť Slovenská pošta, a. s. vyhlásila užšiu súťaž na výber a distribúciu poštových zásielok na košickom stredisku dodávania balíkov. Za poskytovanie služby počas štyroch rokov predpokladá vynaložiť približne 3,8 milióna eur bez DPH.

Pôjde o vyberanie a distribúciu zásielok v doručovacích rajónoch v pôsobnosti oblastného uzla Košice. Štátna poštová spoločnosť o tom informovala vo Vestníku verejného obstarávania.

Zapojiť sa dá do konca augusta

Konkrétne miesto vykonávania zákazky na území Košického samosprávneho kraja Slovenská pošta oznámi vo výzve na predkladanie ponúk, resp. v súťažných podkladoch k zadávanej zákazke v rámci dynamického nákupného systému.

Záujemcovia môžu požiadať o účasť v súťaži do 30. augusta. Pošta bude vyhlasovať jednotlivé zákazky cez zriadený dynamický nákupný systém obstarávania v nepravidelných intervaloch, ktoré budú závisieť od jej aktuálnych potrieb.

Jednotný európsky dokument

Od úspešného uchádzača bude žiadať uzatvorenie poistenia zodpovednosti za škodu spôsobenú pri výkone povolania na sumu minimálne 10-tis. eur na jeden doručovací rajón.

Záujemcovia môžu predbežne nahradiť doklady preukazujúce splnenie podmienok účasti Jednotným európskym dokumentom. Slovenská pošta však upozorňuje, že v prípade, ak záujemca v žiadosti o účasť predloží tento dokument, pri vyhodnotení podmienok účasti záujemcov bezodkladne vyzve predložiť doklady, ktoré nahradili uvedeným dokumentom.

Viac k témam: doručovanie zásielok, tender, verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Slovenská pošta vyhlásila tender na výber a distribúciu zásielok v Košickom kraji, za zákazku ponúka milióny eur © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Ostatné športy