Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu!

Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu!

6.4.2021 (Webnoviny.sk) – Jednotka na stávkovom trhu Niké spustila unikátnu novinku, ktorá nemá obdoby. Bonus bez limitu prináša novým hráčom niekoľko odmien v rade a záleží len od vás, aká bude celková hodnota! Užite si zábavu s Bonusom bez limitu naplno. Čaká na vás 7 úrovní a v nich odmeny, o ktorých rozhodujete iba vy!

„Niké je známa tým, že klientom na Slovensku neustále prinášame výhodné akcie. Bonus bez limitu je určený pre nových hráčov. Nie je to bežný vstupný bonus, kde je pevne stanovená odmena, ktorú je možné získať. O výške získanej odmeny rozhoduje samotný klient,“ prezradil Martin Tibenský, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj v Niké.

Bonus bez limitu pripomína princíp strategickej hry. Čaká na vás sedem úrovní. Po zdolaní každej je pre vás pripravená štedrá odmena. Pokoriť môžete jednu, dve, tri úrovne. No čím ich prekonáte viac, tým hodnotnejšiu odmenu získate. Prvých šesť úrovní ma presne stanovenú odmenu, celkovo vám na vaše konto pripíšeme 19 €.

Lenže, to nie je všetko. Teraz prichádza ten správny adrenalín. Zdolajte prvých šesť úrovní, automaticky sa vám otvoria brány siedmej úrovne. A tá je už ozajstným lákadlom. Bonus bez limitu môžete získať raz, dvakrát, mnohokrát. O výške vašej odmeny rozhodujete len vy. Len od vás záleží, koľko desiatok, či stovák eur získate.

Teraz sa v Niké rozhodne oplatí zaregistrovať. Urobte to ešte dnes na www.nike.sk. Bonus bez limitu získavate automaticky, akurát si ho aktivujte prvým vkladom na váš účet alebo prvým podaným tiketom v pobočke. Na jeho maximálne využitie máte 14 dní.

To však stále nie je všetko. Po úspešnej registrácii stále platí, že okrem Bonusu bez limitu, vám Niké na vaše konto pripíše automaticky 20 € zadarmo vo voľných tiketoch.

Staňte sa aj vy hráčom Niké a užívajte si všetky výhody naplno!

Informačný servis

Viac k témam: Bonus bez limitu, PR, tipovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Novinka, ktorá sa neodmieta: Niké predstavuje Bonus bez limitu! © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko