Škandál v prešovskej nemocnici: Muža nechceli pustiť k manželke v kritickom stave, lebo nebol zaočkovaný!

Škandál v prešovskej nemocnici: Muža nechceli pustiť k manželke v kritickom stave, lebo nebol zaočkovaný!

Očkovací teror zažívajú niektorí nezaočkovaní na vlastnej koži. Ako doslova „zametajú“ s tými, ktorí sa z nejakého dôvodu nechcú dať zaočkovať, opísal v statuse na profile Tralka pub muž so šokujúcou skúsenosťou s primárkou na JIS v prešovskej nemocnici.

Doslova neuveriteľnú príhodu zažil v prešovskej nemocnici muž, ktorý chcel ísť pozrieť svoju manželku na JIS-ku, kde leží v kritickom stave. Správanie sa pani primárky ho šokovalo, a preto sa rozhodol ho zverejniť v statuse cez facebookový profil Tralka pub. Po prečítaní jeho príbehu azda už nikto nebude tvrdiť, že sa u nás ľudia nedelia na zaočkovaných a nezaočkovaných.

Neľudské správanie primárky a jej šokujúce slová na samý záver

„Moja dnešná skúsenosť s návštevou prešovskej internej jisky: Pani primárka internej jisky v Prešove ma napriek tomu, že som si nasadil tú hnusnú handru na ksicht kvôli podmienkam nemocnice, odmietala pustiť k manželke, ktorá je vo vážnom, respektíve kritickom stave,“ začína status šokovaný muž.

Dodáva, že pani primárka po ňom začala doslova vrieskať, že prečo nie je očkovaný, keď podľa zákona má mať minimálne prvú dávku vakcíny. „Chvíľku som si nechal kydať na hlavu a potom som na ňu vybehol ja. Hovorím jej, to sa chcete takto so mnou baviť? Podľa akého zákona ja musím byť očkovaný? To vážne ma nechcete pustiť k manželke?“ pokračuje v neuveriteľnom príbehu nešťastný muž, no jeho peripetiám nebol ani zďaleka koniec.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Šokujúce