Polícia hľadá útočníka, ktorý v bratislavskom obchodnom centre napadol mladistvého (foto)

Polícia hľadá útočníka, ktorý v bratislavskom obchodnom centre napadol mladistvého (foto)

2.2.2023 (Webnoviny.sk) – Polícia hľadá útočníka, ktorý v obchodnom centre v Bratislave napadol mladistvého. Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, poverený policajt vyšetruje okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví v jednočinnom súbehu s trestným činom výtržníctva.

„Dňa 4. januára približne o 17:00 h v nákupnom centre v časti foodcourtov na ulici Mlynské Nivy neznámy páchateľ fyzicky napadol teenagera tak, že k nemu pristúpil a udrel ho päsťou do oblasti tváre, čím mu spôsobil zlomeninu nosovej kosti,“ uvádza polícia.

V súvislosti s vyšetrovaním incidentu sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o stotožnenie páchateľa na fotografiách. Akékoľvek informácie k totožnosti muža alebo jeho pohybu je možné oznámiť na čísle 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne formou súkromnej správy na FB profile polície.

Viac k témam: Napadnutie, Prečin výtržníctva, Ublíženie na zdraví
Zdroj: Webnoviny.sk – Polícia hľadá útočníka, ktorý v bratislavskom obchodnom centre napadol mladistvého (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko