Žena sa s nožom v ruke vyhrážala manželovi, hrozia jej až tri roky za mrežami

Žena sa s nožom v ruke vyhrážala manželovi, hrozia jej až tri roky za mrežami

10.2.2022 (Webnoviny.sk) – Polícia vzniesla obvinenie 67-ročnej žene pre prečin nebezpečného vyhrážania. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, obvinená žena vo večerných hodinách v kuchyni bytu vulgárne nadávala svojmu manželovi a s nožom v ruke sa mu vyhrážala smrťou. „Uvedené konanie vzbudilo u muža dôvodnú obavu o život a zdravie. Privolaná policajná hliadka ženu obmedzila na osobnej slobode,“ uviedla polícia.

Žena javila znaky opitosti, dychovú skúšku na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu však odmietla. „Obvinená už bola v minulosti súdne trestaná. Momentálne sa nachádza v cele policajného zaistenia. Po vykonaní všetkých potrebných procesných úkonov poverený príslušník spracuje návrh na podanie obžaloby a vyšetrovací spis odovzdá prokurátorovi,“ uviedla polícia s tým, že v prípade dokázania viny hrozí žene za tento skutok trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

Viac k témam: vyhrážanie nožom
Zdroj: Webnoviny.sk – Žena sa s nožom v ruke vyhrážala manželovi, hrozia jej až tri roky za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko