Maďarsko nasadzuje vojenské lode na hranici s hliadkou proti migrantom + VIDEO

Maďarsko nasadzuje vojenské lode na hranici s hliadkou proti migrantom + VIDEO

Maďarské vojenské lode hliadkujú riečnu hranicu so Srbskom, pretože podľa správ vzrastá tlak na nelegálnu migráciu na Balkánskom polostrove.

Dôstojníci hovoria, že sa teraz stretávajú s migrantmi a obchodníkmi s ľuďmi denne v okolí rieky Tisy.

„Ak prichádzajú v skupinách, vždy majú vodcu. Majú vynikajúce vybavenie. Našli sme okuliare na nočné videnie a dokonca aj pozemné senzory, „povedal pre EuroNews minister obrany Maďarska Szilárd Németh.

„Orezávače, rýle, mapy, zoznamy adries, taxi čísla – majú všetko. Sú veľmi dobre pripravení prekročiť hranicu Maďarska. “

Pred niekoľkými dňami maďarské pohraničné úrady zmarili koordinovaný blesk až 70 migrantov, ktorí úspešne šplhali po zraniteľnom sektoru oplotenie, len aby sa nespustil alarm a boli zastavený až varovnými výstrelmi vystrelenými ozbrojenými agentmi píše portál Infowars.

„Násilná, organizovaná skupina migrantov sa pokúsila napadnúť Maďarsko v Röszke,“ povedal György Bakondi, hlavný bezpečnostný poradca predsedu vlády.

„Srbsko-maďarská hranica je pod silným tlakom, pretože viac ako 3 400 ľudí sa pokúsilo nelegálne vstúpiť do Maďarska len v januári,“ pokračoval Bakondi. „Nelegálne skupiny sa stále zhromažďujú; toto bola nehorázne agresívna a násilná skupina. “

0Shares
Šokujúce Video