Desivé predpovede Baby Vangy na ROK 2022: Na tomto mieste sa objaví nový SMRTIACI VÍRUS!

Desivé predpovede Baby Vangy na ROK 2022: Na tomto mieste sa objaví nový SMRTIACI VÍRUS!

Aj keď bola slepá, videla viac než všetci ostatní. Balkánsky Nostradamus Baba Vanga predpovedala tragédiu z 11. septembra 2001, smrť princeznej Diany či katastrofu v Černobyľskej atómovej elektrárni. Zdá sa, že nádielkou desivých proroctiev nešetrila ani na rok 2022. Čo predpovedala?

Baba Vanga, vlastným menom Vangelia Gushterova, zomrela v roku 1996 na rakovinu prsníka. Bulharská veštkyňa zanechala po sebe sériu desivých proroctiev, ktoré majú v priebehu rokov postihnúť ľudstvo. Niektoré sa splnili presne do bodky, v iných sa Vanga pomýlila v dátume, ako napríklad pri útoku z 11. septembra, no a niektoré jej proroctvá sa nenaplnili vôbec. Azda preto sú voči nej mnohí ľudia skeptickí a jej proroctvám jednoducho neveria.

Hovorí sa, že Vanga oslepla počas silnej búrky, keď mala 12 rokov. Od toho času začala mať vízie a budúcnosť ľudstva predpovedala do roku 5079. Potom má podľa nej nastať koniec sveta. Čo predpovedala na rok 2022?

Prírodné katastrofy

Nasledujúci rok nás príroda veru šetriť nebude. Podľa Vangy sa máme pripraviť na rozsiahle záplavy, ktoré postihnú Austráliu a niektoré časti Ázie. Východné krajiny postihne séria zemetrasení, ktoré vyvolajú cunami. Táto predpoveď je zo všetkých azda najpravdepodobnejšia. Veď už len v roku 2021 postihli USA najničivejšie tornáda v histórii, prírodný živel sa objavil aj na česko-slovenskom pohraničí, kde napáchal obrovské škody.

Viac info na pluska.sk

0Shares
Zaujímavosti