Aj Vanga predpovedá koniec USA (VIDEO)

Aj Vanga predpovedá koniec USA (VIDEO)

V ktorom roku sa splní Vangina najhoršia predpoveď a prečo sa pokúsili zničiť stopy tejto predpovede.

Jej  predpovede zasiahli nielen Rusko a Európu, bulharská veštkyňa spomenula aj Ameriku. Predpovedí o tejto krajine je veľmi málo, nerada hovorila o Spojených štátoch, no napriek tomu vyslovila niekoľko zaujímavých vízií.  Zanechala mnoho proroctiev  na tisíce rokov dopredu. Táto starostlivo utajovaná, vyšla na známosť.

Predpovedala rozkvet Ruska v deň troch dvojok a nuly – to znamená v roku 2022. Tvrdila, že po celom svete budú prúdiť dva prúdy peňazí – na Východ a Západ. Čiastočne sa dotknú aj Ruska. Ľudia v krajine zbohatnú, napriek tomu, že v ich rukách nebudú peniaze. Hovorila aj o veľkých zmenách v Rusku – „Štát prejde zmenami, ale ľudia zostanú rovnakí.“

Celý rok sa zároveň stane skúškou pre celé ľudstvo – niektoré krajiny môžu z pevniny úplne zmiznúť. Vanga teda predpovedala zničenie Ameriky kvôli „malej, škaredej vojne, ktorú rozpúta tá istá krajina“. Ukrajina sa o tri roky opäť stane súčasťou Ruska  „a Rusi prijmú Rusov s otvorenou náručou a nech sú im všetky urážky odpustené“.

Všetky Vangine proroctvá o budúcnosti Spojených štátov sú založené na obrazných výpovediach. Ľudia si ich  často vykladajú po svojom. Katastrofu, ktorá sa stala v New Yorku 9. septembra 2001, Vanga predpovedala alegoricky. Všetko sa však stalo tak, ako povedala. Splnilo sa aj to, že 44. prezidentom Spojených štátov amerických bude „černoch“.  O Amerike sa  vyjadrovala skôr rezervovane, spomenula však oslabenie vplyvu štátu na svetovej scéne. Tak sa aj stalo. Stratégia riadenia krajiny Barackom Obamom výrazne podkopala autoritu USA v očiach iných štátov.

Vanga hovorila  o Amerike aj v kontexte ozbrojených konfliktov s islamskými štátmi. Vojenské akcie v Iráne a Sýrii, ako aj v iných krajinách, sú spojené s USA. Jej predpovede o Amerike sa už napĺňajú. Potvrdzuje to situácia v Európe, konkrétne veľký prílev emigrantov, ktorí vyznávajú islam. Proroctvo o vojne medzi Amerikou a Európou sa vraj  čoskoro naplní. Vojna sa podľa jasnovidky začne s Ukrajinou a presunie sa do susedných štátov eurozóny.

zdroj: hlavnydennik.sk

0Shares
Video Zaujímavosti