Hľadáte výborné ubytovanie v Púchove? O jednom vieme

Hľadáte výborné ubytovanie v Púchove? O jednom vieme

Hľadáte príjemné a komfortné ubytovanie v Púchove? Či už kvôli pracovným povinnostiam, alebo chcete v tomto regióne stráviť predĺžený víkend a využiť letné počasie na spoznávanie okolia? Máme pre vás jeden dobrý tip.

 

Nadpriemerne vybavený penzión

 

Našim tipom na skvelé ubytovanie v Púchove je útulný Penzión SISI. Spĺňa všetko, čo by ste od moderného penziónu očakávali. Okrem toho, že každá izba a apartmán sú vybavené samozrejmosťami, akými sú napríklad vlastná kúpeľňa, TV, Wifi, či chladnička, čakať vás bude aj vlastná kuchynka a jedálenský stôl so stoličkami. Ak preferujete pripravovať si vlastné jedlo, nebude vám na izbe nič chýbať.

 

Ak prídete do Púchova autom, poteší vás parkovanie v cene pobytu. Mimochodom, parkovisko pri penzióne je monitorované kamerovým systémom, takže o svoje auto sa báť nemusíte ani ak sa od penziónu vzdialite.

 

Čo vás v Púchove čaká?

 

A čo okolie penziónu? V okruhu 500 m nájdete všetko, čo budete potrebovať. Supermarket, čerpaciu stanicu, bankomat, ihriská, ale dokonca aj saunu a plaváreň. Za zmienku stojí aj zimný štadión, i keď teraz nie je na aktivity v ňom sezóna.

 

Ako môžete tráviť čas v okolí? Neďaleko penziónu sa môžete „napojiť“ na niekoľko trás vhodných na pekné prechádzky. Či už pôjde o prechádzku po nábreží Váhu (kľudne až k neďalekej priehradnej nádrži), alebo do blízkych lesov, necháme to len na vás.

 

Alebo sa necháte zlákať samotným mestom? V Púchove je bohatý kultúrny aj športový život. Nájdete tu divadlo, kino a keďže je leto, o program na námestí nebude núdza. V Župnom dome často bývajú rôzne výstavy a sprievodné akcie. Púchov vás nesklame ani v prípade, že dostanete chuť na dobrú kávu, či váš obľúbený drink, alebo sa budete chcieť skvelo najesť. Alebo si len tak posedíte na lavičke na niektorom z námestí alebo parkov? V Púchove sa vám bude zaručene páčiť.

 

Zdroj obrázka:

 

Autor: oatawa / Stock.adobe.com

0Shares
Zaujímavosti