Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO šokuje: Očkovanie zabíja a príčiny sa tutlajú!

Zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO šokuje: Očkovanie zabíja a príčiny sa tutlajú!

Je toto vôbec možné? U nás prepuklo doslova očkovacie šialenstvo a zástupkyňa generálnej riaditeľky WHO doktorka Soumya Swaminathan nechala doslova vybuchnúť „bombu“. Podľa nej očkovanie zabíja a príčiny sa jednoducho radšej tutlajú!

Nad niektorými vecami zostáva normálne rozmýšľajúcemu človeku rozum stáť. Zrejme sa tak stane aj po tom, čo si prečíta vyjadrenie Soumya Swaminathan, zástupkyne generálnej riaditeľky pre programy svetovej zdravotníckej organizácie WHO. Doktorka počas globálneho bezpečnostného summitu WHO priznala, že niektoré vakcíny zabíjajú ľudí a príčiny ich smrti sa tutlajú.

Dochádza k istému zastieraniu, a tým k stále menšej dôvere v systém

Global Vaccine Safety Summit bola dvojdňová akcia zorganizovaná svetovou zdravotníckou organizáciou a konala sa v sídle WHO v Ženeve vo Švajčiarsku v dňoch 2. a 3. decembra 2019. V záznamoch, ktoré unikli na verejnosť, priznala jedna z vodcovských vedkýň OSN, že niektoré vakcíny sú nebezpečné a zabíjajú ľudí. Písal portál hlavnydennik.sk. A to len pár dní po tom, čo ubezpečila verejnosť, že očkovacie látky sú tým najbezpečnejším prostriedkom ľudstva! Doktorka Soumya Swaminathan, zástupkyňa generálnej riaditeľky pre programy svetovej zdravotníckej organizácie, počas tohto globálneho bezpečnostného summitu WHO priznala, že niektoré vakcíny zabíja ľudí a príčiny ich smrti sa tutlajú.

Poznámka:

Globálny summit o bezpečnosti vakcín bolo dvojdňové podujatie organizované Svetovou zdravotníckou organizáciou, ktoré sa konalo 2. a 3. decembra 2019 v sídle WHO v Ženeve vo Švajčiarsku

V uniknutých záznamoch popredný vedec OSN priznal, že niektoré vakcíny sú nebezpečné a zabíjajú ľudí. Stalo sa tak len niekoľko dní po tom, čo ubezpečila verejnosť, že vakcíny sú najbezpečnejším prostriedkom ľudstva.

0Shares
Zdravie