Horoskop ženskosti: Akou ženou ste?

Horoskop ženskosti: Akou ženou ste?

Všetci muži sú toho názoru, že zo ženy musí sálať ženskosť, no nikto nevie poriadne vysvetliť, čo tým myslí. Ženská príťažlivosť zostáva záhadou, no každý znak zverokruhu má svoje vlastné špecifiká.

Baran – Amazonka:
Predstaviteľky tohto znamenia sa snažia zo života získať všetko. Najprv konajú a až potom myslia, čiže vždy na to doplatia. Nielen že sú divoké, ale aj impulzívne lovkyne a šikovné ženy. Vždy dosiahnu to, čo chcú a radi svojho partnera informujú o svojich preferenciách.

Býk – Bohyňa:
Majú radi, keď sa kvôli ním ľudia obetujú. Vždy dostanú to, čo chcú od života aj keď niektorým sa to možno bude zdať nepochopiteľné. Ich nálada sa vôbec nedá odhadnúť a to je to, čo mužov na nich láka – raz sú dobré, raz zlé. Všetko závisí len od okolností.

Blíženci – Nymfa:
Veľmi romantické a naivné osoby. Zdá sa, že zaostali v dospievaní. Sú však veľmi šikovné, majú rodinu aj deti. Avšak vo svojich myšlienkach stále žijú rebelský sladký život . Táto detská spontánnosť, spolu s príťažlivosťou, jednoducho každého poblázni. Aj v starobe budú piť víno a neustále sa do niekoho zamilujú.

Rak – Madona:
Rak – je typická matka. No nie je to taká, čo každú chvíľu utiera oči dieťaťu alebo ho kŕmi, ale naozaj miluje a stará sa oň. Svojich blízkych si vždy chráni, vždy je pokojná, usmieva sa na každého a prejavuje náklonnosť mužom. Ženy tohto znamenia zverokruhu sú veľmi úspešné.

Lev – Kráľovná:
Niet divu, že lev je kráľom zvierat. Predstaviteľky tohto znamenia oslňujú ľudí, kde sa objavia, dokonca niekedy až tak, že všetky ostatné ženy prestanú v okamihu existovať. Vždy sa správajú majestátne a šikovne využívajú svoju dôstojnosť. No niektoré z nich sa môžu zdať arogantnými a chladnými. Len málo chlapov dokáže dobiť ich srdce.

Panna – Mudrc:
Panna vie, čo je to pravá múdrosť – logika, analytické myslenie, pozorovanie a úžasná pamäť. Je to silná a nezávislá žena, ktorá nežije ilúziami. Je sebestačná a ekonomická, takže muži sú toho názoru, že je to vynikajúca spoločníčka.

Váhy – Anjel:
Na pohľad je to také dievčatko – je krehká, jemná, no aj veselá a spoločenská. Je to jemne chvejúce sa stvorenie, ktoré si nikto nedovolí uraziť a každý by ju iba chránil pred týmto zlým svetom. Veľa číta a sníva. Je to romantická povaha, ktorá vie obdivovať veci a radovať sa zo všetkého. Vedľa takejto ženy sa človek vždy cíti silný.

Viac info na trendweb.sk

0Shares
Horoskop Žena