Medveď zaútočil na ženu v cirkusovej aréne

Medveď zaútočil na ženu v cirkusovej aréne

Keď ideme do cirkusu, očakávame veselé klaunov, zručné akrobatov a veľa zábavy. Hostia cirkusu Harlequin, ktorí sledovali vystúpenie medveďa, len tak nezabudnú na okamih, kedy sa mohutné zviera vrhlo na svojho cvičiteľa.

Malý stan, uprostred aréna a na nej skupina trénerov oblečených do pestrých a trblietavých divadelných kostýmov. Spolu s nimi sa predstavila najväčšia hviezda tejto časti predstavenia – medveď hnedý, ktorý mal k potešenie divákov predvádzať triky. Cirkus Arlekin vystupoval v meste Berezovskij v Kemerovskej oblasti v Rusku.

Uprostred predstavenie sa medveď miesto poslušného vykonávanie trikov vrhol na cvičiteľa. Dva tréneri s vydesenými tvárami pribehli na pomoc a vytiahli svoju kolegyňu z čeľustí zvieraťa. Žena bola bezmocná proti sile medveďa, ktorý ju držal za nohy. Situáciu sa našťastie podarilo zvládnuť, ale tým problémy neskončili.

To, čo sa stalo potom, dokazuje, že ľudia sa málokedy poučia zo svojich chýb. Nervózny medveď vo fialovej čiapku a sukňu po tom, čo ho tréneri dostali pod kontrolu, musel pokračovať vo svojom vystúpení. Keď mu trénerka ukázala obruč, ktorú mal proskočit, namiesto aby poslúchol povelu, vrhol sa na ženu znova.

Podľa miestnych médií, na ktoré sa odvoláva denník Daily Star, došlo k ďalšiemu útoku, ale umelci v súlade so zásadou „show must go on“ nehodlali predstavenie prerušiť! Je známe iba to, že napadnutá cvičiteľka medveďov nevyhľadala lekársku pomoc.

Autor: Jiří Motyčka

0Shares
Šokujúce Video