Nemeckí školáci boli vystavení „rituálnemu ponižovaniu“ kvôli ich očkovaniu + VIDEO

Nemeckí školáci boli vystavení „rituálnemu ponižovaniu“ kvôli ich očkovaniu + VIDEO

Školáci v Nemecku sú vystavení rituálnemu ponižovaniu tým, že sú denne nútení pred triedou prezradiť svoj stav očkovania, pričom nezaočkované deti sú vypočúvané, prečo ho nedostali.

Áno, naozaj. Píše portál Summit.

Šokujúci vývoj, o ktorom informovali nemecké médiá, vysvetlil novinár Alex Story.

„V podstate ide o rituálne ponižovanie detí, ktoré majú denne predstúpiť pred triedu a uviesť svoj stav očkovania,“ povedal Story pre GB News.

„Tým, ktorí sú zaočkovaní, sa tlieska, tí, ktorí zaočkovaní nie sú, musia vysvetľovať, prečo nie sú,“ dodal s tým, že takéto zaobchádzanie „by malo vyvolať poplach“ u ľudí, ktorí sú za povinné očkovanie.

Story tiež opísal, ako úrady v Nemecku zavádzajú náramky pre ľudí, ktorí môžu ísť nakupovať, pričom tí, ktorí ich riadne nesplnili tým, že sa nechali zaočkovať a nedodržali ďalšie pravidlá, majú zakázané ísť nakupovať „v množstve obchodov“.

Novinárka tiež uviedla príbeh, ktorý „viac pripomína Nemecko 30. rokov minulého storočia“, a to ako kaviarne v Berlíne začali rozdávať kávu zadarmo na podporu neočkovaných, len aby korporátne médiá proti nim spustili démonizačnú kampaň.

0Shares
Šokujúce Video Zdravie