Peková: Covid je šmejd z laboratória, toľko mutácií nemá predchodcu v zvieracej mikrobiológii (VIDEO)

Peková: Covid je šmejd z laboratória, toľko mutácií nemá predchodcu v zvieracej mikrobiológii (VIDEO)

Koronavírus vznikol v laboratóriu, stojí si za svojím mikrobiologička Soňa Peková. Dospelí i deti podľa nej prišli počas pandémie o slobodu a nechali sa zblbnúť politickými faktormi. O očkovaní molekulárna genetička tvrdí, že vakcinácia proti „laboratórnym šmejdom“ je absurdná, informuje CNN Prima.

Mnoho mutácií

„Koronavírus má strašne veľa chýb, čo sú tie rôzne mutácie a vlny. Odlišné správanie je bezprecedentné a nemá predchodcu v humánnej ani veterinárnej mikrobiológii. Všetko ukazuje na to, že koronavírus je laboratórneho pôvodu,“ vyhlásila Peková v rozhovore pre Nadačný fond Svedomie národa.

Prečo si je istá, že bol vytvorený umelo? „Keď pracovisko vo Wu-chane publikovalo svoje poznatky, všimla som si oblasti, ktorá sú netopierím vírusom vzdialené. Bol tam genóm, ktorý klastroval do jednej skupiny zo SARS vírusov, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou laboratórne. Tento genóm následne Čína zaprela,“ šokuje Peková.

Vírus nie je reďkovka

Koronavírus sa replikuje extrémne rýchlo, z čoho usudzuje, že nie je prírodného pôvodu a niekto „doň siahol“. Názor, že vírus nie je modifikovaný, považuje Peková za smiešny. „Vírusy sa nepestujú ako reďkovky. Pestujú sa preto, že s nimi človek chce niečo konkrétne robiť. Nechcem na niekoho ukazovať prstom. Mojím cieľom je, aby sa táto environmentálna katastrofa neopakovala,“ podotkla.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Rozhovory Šokujúce Video Zdravie