Rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, PhD.: „Ak s týmto vedomím plošne očkujú dospelých a tvrdia, že vakcína je v poriadku, nemôžeme veriť tomu, čo hovoria o očkovaní detí,“ hovorí.

Rozhovor s MUDr. Soňou Pekovou, PhD.: „Ak s týmto vedomím plošne očkujú dospelých a tvrdia, že vakcína je v poriadku, nemôžeme veriť tomu, čo hovoria o očkovaní detí,“ hovorí.

„Ak s týmto vedomím plošne očkujú dospelých a tvrdia, že vakcína je v poriadku, nemôžeme veriť tomu, čo hovoria o očkovaní detí,“ hovorí mikrobiologička a molekulárna genetička Sonia Peková, PhD., na základe dokumentov, ktoré spoločnosti Pfizer nariadil americký súd zverejniť od Federálneho úradu pre kontrolu liečiv (FDA). Zo spisu vyplýva, že spoločnosť Pfizer už na jar 2021 vedela o mnohých potenciálnych závažných vedľajších účinkoch vakcíny SARS-CoV-2 vrátane úmrtia.

Okrem svojej laboratórnej práce je Soňa Peková v súčasnosti aktívna v Paralelnej lekárskej komore, ktorá vznikla ako protiváha jednostranným informáciám poskytovaným Českou lekárskou komorou a vládnymi poradnými orgánmi. „Naším cieľom je poskytovať informácie najmä odbornej, ale aj širokej verejnosti. Pred rokom a pol sme boli niekde so stavom informácií, ale dnes je situácia úplne iná a existujú údaje, ktoré ukazujú, ako sa veci skutočne majú,“ komentuje. Mnohí lekári podľa nej podľahli mainstreamovej propagande a zabudli na základné princípy medicíny. Čo nám ešte priniesol covid za posledných šesť mesiacov? Kam smeruje naša spoločnosť? Ide o zdravie ľudí? Čo si Sonia Peková myslí o cenzúre v médiách? Podliehajú aj vedecké časopisy politickým objednávkam? Čo si želá na rok 2022? Aj o tom sme sa rozprávali v našom novom rozhovore na portály svedomi-naroda.cz.

Soňa Peková vyštudovala medicínu, ale už počas štúdia ju to ťahalo do laboratória a po štúdiu si ďalej dopĺňala vzdelanie a začala sa naplno venovať mikrobiológii a molekulárnej genetike. Svoje dlhoročné skúsenosti z vedy, výskumu a laboratórnej praxe teraz využíva vo svojom súkromnom laboratóriu. MUDr. Peková sa dostala do širšieho povedomia verejnosti na jar 2021, keď vo svojom laboratóriu ako prvé neštátne zariadenie vyvinula a testovala SARS-CoV-2. Štát ju zakázal a minister zdravotníctva ju verejne ponížil. Následne jej umožnil testovanie a Adam Vojtěch sa ospravedlnil za svoje výroky o neprofesionálnom zaobchádzaní so vzorkami. Príbehu Soni Pekovej, špičkovej vedkyne, ktorej odborný názor sa líši od preferovaného a presadzovaného, sme sa venovali v prvom rozhovore uverejnenom v júli 2021.

0Shares
Video Zdravie