Šokujúci nález. Odporné. 20 detí v kamióne prepravovaných v mŕtvolách hovädzieho mäsa na obchodovanie a predaj!

Šokujúci nález. Odporné. 20 detí v kamióne prepravovaných v mŕtvolách hovädzieho mäsa na obchodovanie a predaj!

„V súčasnosti je na Zemi viac otrokov ako kedykoľvek v histórii.“

Tu sa to nezastaví… Obchodovanie s ľuďmi a deťmi zničilo životy toľkých ľudí. Policajné správy ukazujú, že každý rok sú unesené a obchodované najmenej 2 milióny detí. Viac ako polovica všetkých detí na tomto svete sú otroci.

„Obchodovanie s deťmi dosiahlo nepredstaviteľnú úroveň; tentoraz bola odhalená nová forma obchodovania s deťmi, keď sa v nákladnom aute prevážajúcom hovädzie mäso našlo 20 detí.

Kamión zastavili mexické úrady pri bežnej kontrole na kontrolnom stanovišti; vodič tvrdil, že preváža mäso pre obchod s potravinami; s touto verziou úrady skontrolovali chladničky z kamióna.
Úrady našli v mäse niekoľko detí s cumlíkom v ústach, aby neplakali. Nasledujúca fotografia je z popredných a dôveryhodných novín z Dominikánskej republiky.

Táto fotografia nebola upravená photoshopom; nie je to podvrh a nepochádza z ničoho iného.

Ako vidíte, toto všetko je koordinovaná a veľmi dobre systematizovaná metóda na zvrátenie spoločnosti a zničenie rodinnej konštrukcie. Prostredníctvom vzdelávania, médií a legislatívy aktívne pracujú na tom, aby deti poštvali proti rodičom a urobili rodičov bezmocnými, aby nemohli učiť morálnym hodnotám.“

KOMENTÁR:“ Odporné, ale pretože je to pravda, musíme to vedieť. Najväčšou poloznámou situáciou bolo Haiti po zemetrasení, keď sa Clinton a Bush, W., spojili, aby získali miliardy a potom tisíce detí boli“ osirelé“ von, hoci ich príbuzní a rodičia protestovali.“

zdroj

0Shares
Šokujúce