Sorosov plán? Európu chce premeniť v kontinent migrantov, povedal Orbán

Sorosov plán? Európu chce premeniť v kontinent migrantov, povedal Orbán

Americký miliardár George Soros chce Európu premeniť na kontinent migrantov a útočí na všetkých, ktorí mu v tom chcú zabrániť, vrátane Maďarska, Česka a Slovenska. V rozhovore na regionálnu televíziu REGI Plusz to dnes povedal maďarský premiér Viktor Orbán. Maďarsko, kde sa začiatkom apríla budú konať parlamentné voľby, si podľa predsedu vlády nemôže finančne dovoliť prijímať migrantov.

Prijímanie migrantov by podľa Orbána Maďarsko finančne zruinovalo. „Buď peniaze minieme na rozvoj, alebo na vybudovanie útočisko pre migrantov,“ povedal predseda vládnej strany Fidesz, ktorá je favoritom parlamentných volieb vypísaných na 8. apríla.

„Ríša“ amerického miliardára maďarského pôvodu Georgea Sorosa podľa Orbána usiluje o to, aby z Európy urobila kontinent migrantov a útočia na všetky, „ktorí sa jej v jej snahách snaží zabrániť; nielen na Maďarsko, ale aj na Česko a Slovensko“.

Maďarsko by podľa Orbána finančne nezvládlo príchod desiatich tisíc migrantov, ktoré podľa neho plánuje do krajiny poslať Európska únia.

Viac info na Ep15.cz

0Shares
Šokujúce Svet