VIDEO: Rok 2022 bude kritickým rokom v dejinách sveta, povedal Soros

VIDEO: Rok 2022 bude kritickým rokom v dejinách sveta, povedal Soros

Americký miliardár George Soros prirovnal nadchádzajúce olympijské hry v Číne k propagandistickému modelu nacistickej olympiády v Berlíne v roku 1936 a čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga označil za maoistu a zarytého obdivovateľa komunizmu, čo George Soros svojím vyjadrením jasne naznačil ako zradu globalizácie.
George Soros sa objavil naživo v šokujúcom videu, v ktorom vyzval na výmenu čínskeho prezidenta, ktorý podľa neho využije zimné olympijské hry na propagandu ako Adolf Hitler v Berlíne v roku 1936! Tento skrachovaný filantrop varoval pred čínskym systémom totálnej kontroly a vyjadril názor, že vírusová kríza po olympijských hrách bude využitá na odstránenie čínskeho prezidenta od moci a jeho nahradenie niekým liberálnejším a prozápadnejšie zmýšľajúcim! Úplne jedinečný a ojedinelý záznam pre štúdium koncepčných procesov riadenia Domu Sion, ktorý s hrôzou odhaľuje, že komunistická Čína sa chystá zradiť Dom Rothschildovcov rovnako ako Jozef Stalin v ZSSR!

Dnes v USA na kanáli skupiny Bloomberg vybuchla absolútna a šokujúca bomba, až mi doslova spadla brada. George Soros v podlomenom zdraví úplne nečakane vystúpil s prejavom pred kamerou [1] a vo vyše 20-minútovej nahrávke zaútočil na Komunistickú stranu Číny a obvinil ju zo zrady neoliberálneho kurzu, ktorý koncom 70. rokov 20. storočia v Číne nastolil zakladateľ otvorenia Číny a bývalý generálny tajomník Komunistickej strany Číny Deng Siao-pching.

Soros na úvod svojho prejavu prirovnal nadchádzajúce olympijské hry v Číne k propagandistickému vzoru nacistických olympijských hier v Berlíne v roku 1936 a čínskeho prezidenta Si Ťin-pchinga označil za maoistu a zarytého obdivovateľa komunizmu, čo George Soros jasne pochopil ako zradu globalizácie. Video som musel okamžite opatriť českými titulkami, pretože ide o úplne jedinečný študijný materiál na štúdium konceptuálnych procesov globalistického vládnutia. A my musíme vysvetliť celú podstatu videa.

Čína zrádza dom Rothschildovcov rovnako ako svojho času Jozef Stalin

Vedúci predstavitelia Kominterny vtedy vyhlásili, že Stalin spolu s Leibom Bronsteinom-Trockým zradili Kominternovú internacionálu. Stalin však len zradil zradcov v Rothschildovom plate a postavil sa za ruský národ. Začal budovať skutočný komunizmus. Stalin sa tak v očiach Londýna a Rothschildovcov stal arcizloduchom, čo viedlo k druhému pokusu o ovládnutie ZSSR v 20. rokoch 20. storočia, ktorý pomocou peňazí vytlačil Adolfa Hitlera do kancelárskeho kresla v roku 1933 a nemeckú armádu na predmestie Moskvy v roku 1941. Stačilo by málo a bolo by to hotové.

Globalisti z Domu Sionu tak druhýkrát prišli o zdroje ZSSR. A teraz sa dostávame k hlavnému bodu. Vo vyššie uvedenom videu je vidieť, ako kádrovník domu Rothschildovcov Geroge Soros lamentuje a narieka nad tým, že súčasný generálny tajomník Komunistickej strany Číny nie je liberálnou a prozápadnou bábkou, akou bol Deng Xiaoping, ktorý otvoril Čínu západnému kapitálu a dal stiahnuť z kože čínskych robotníkov.

Viac info tu

0Shares
Šokujúce Video