Okamura zabil: Najväčšou hrozbou pre našu civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ako je Čaputová

Okamura zabil: Najväčšou hrozbou pre našu civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ako je Čaputová

Najväčšou hrozbou pre západnú civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ktorí chcú rozbiť národy a rodiny. Chcú kriminalizovať a zatvárať do väzenia ľudí, čo sa bránia proti imigrácii a islamizácii či slniečkárskej diktatúre. Neomarxisti sú tí praví extrémisti a dezinformátori. Nie vlastenci, ktorých sa snažíte pošpiniť. Napísal Okamura na svoj Facebook.

Podľa slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej je najväčšou výzvou, ktorej západ aktuálne čelí, nárast populizmu, extrémizmu a dezinformácii. S tvrdením prezidentky Čaputovej však nesúhlasí Tomio Okamura. Podľa neho naša civilizácia čelí omnoho väčším a masívnejším problémom, ako sú populizmus či dezinformácie.

Prezidentka Zuzana Čaputová reprezentovala Slovensku republiku na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii, ktorá v súčasnosti patrí medzi najväčšie a najprestížnejšie podujatia na svete. Čaputová vystúpila na konferencii a hovorila o zodpovednosti politických lídrov pri ochrane právneho štátu.

Nie každý bol však s príhovorom slovenskej prezidentky spokojný.

Čaputovej si za príhovor vyslúžila značnú kritiku

„Najväčšia výzva, ktorej čelí západ, je podľa slovenskej prezidentky Zuzany Čaputovej vzostup populizmu, extrémizmu a dezinformácií, ktoré vraj rozdeľujú spoločnosť. Nie, pani prezidentka, mýlite sa. Najväčšou hrozbou pre západnú civilizáciu sú neomarxisti a slniečkári, ktorí chcú rozbiť národy a rodiny a ktorí chcú kriminalizovať a zatvárať do väzenia ľudí, čo sa chcú brániť proti imigrácii a islamizácii či slniečkárskej diktatúre. Neomarxisti sú praví extrémisti a dezinformátori. Nie vlastenci, ktorých sa snažíte pošpiniť.“ Píše Okamura v statuse.

A pokračuje ďalej: „Najväčšou hrozbou je masová imigrácia, v dôsledku ktorej nám tu môže vládnuť nenávistný islam. Nenávisť v skutočnosti šírite vy, slniečkári, pretože nenávidíte vlastné národy a vlastných ľudí, chcete im zatvárať ústa a ak ústa nezatvoria, chcete ich zatvoriť do väzenia. Nenávisť šírite aj podporou nenávistného islamu a imigráciou, ktorá znamená obrovský nárast násilia, nenávisti a kriminality.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Slovensko