Britka (46) šokuje: Sexujem s mimozemšťanmi a prežívam megaorgazmus!

Britka (46) šokuje: Sexujem s mimozemšťanmi a prežívam megaorgazmus!

Istá Britka vraj zažíva nadpozemský sex, ktorý by sme jej všetci mohli závidieť. Stephany Cohenová tvrdí, že spáva s mimozemšťanmi, čo jej privodzuje tak silný orgazmus, aký si obyčajný človek nevie ani len predstaviť.

Štyridsaťšesťročná žena o svojich nezvyčajných zážitkoch porozprávala v rannej šou This Morning anglickej televízie ITV, napísal The Sun.

„S mojou skupinou, ktorú volám Team Spirit (v preklade Tímový duch), niekedy nasadneme do lietajúceho taniera a vyberieme sa na niektorú z planét našej či inej slnečnej sústavy. Všetko sa to deje, keď spím. Keď moja myseľ opustí telo,“ vysvetlila Stephany, ktorá zakaždým, keď sa tak stane, prežije vyvrcholenie. To je údajne tak intenzívne, že ani nepotrebuje fyzického milenca.

 

Britka (46) šokuje: Sexujem

Zdroj: alashock.com

 

Zároveň rázne odmietla podozrenie, že sa jej extraterestriálny sex len sníva. Cohenová ho údajne prežila už nespočetne veľakrát, a to s tvormi, ktoré mali veľké hlavy a oči, alebo sa podobali na mačky a plazy. „Väčšina z nich pochádza zo súhvezdia Veľký pes,“ pokračuje svojská Angličanka. „Pravidelne sa stretávam aj s chobotnicou, volá sa Ian. Je to môj najlepší duchovný priateľ.“

A čo na tieto „mimozemské“ aktivity hovorí odborník? „Orgazmus je fyzická záležitosť, ktorá sa dosahuje stimuláciou pohlavných orgánov. Niektorí ľudia však trpia poruchou, ktorá spôsobuje trvalé genitálne vzrušenie aj bez nej. Nie je to nič príjemné. Možno ju má aj Stephany, a ak áno, očividne si to užíva,“ poznamenal profesor Chris French, ktorý sa zaoberá psychológiou paranormálnych javov.

0Shares
Šokujúce