„Hladkajú ich pod vodou, dávajú im doleplavky a natáčajú ich v sprchách“ takto vyčíňanie migrantov na nemeckých kúpaliskách opísal ženský magazín

„Hladkajú ich pod vodou, dávajú im doleplavky a natáčajú ich v sprchách“ takto vyčíňanie migrantov na nemeckých kúpaliskách opísal ženský magazín

Hoci sú nemeckí politici a štátne autority politickú korektnosťou viazaní k tomu, aby neinformovali o pôvode páchateľov sexuálneho obťažovania na nemeckých kúpaliskách, feministický magazín Emma v sebe našiel dosť odvahy na tento problém upozorniť.

Autorka Annika Ross sa neohrozene pustila do ochrany žien a upozornila na to, že sú mladí migranti zodpovední za väčšinu sexuálneho obťažovania na nemeckých plavárňach.

„Ženy sú masívne obťažovanie migrantmi, plavkyňa sú zneužívané. Okrem toho je tu vysoký stupeň násilia a nedostatok rešpektu! Vonkajší bazén by mal byť miestom odpočinku a nie miestom hrôzy! „Posťažoval sa prezident asociácie nemeckých plavcov Peter Harzheim. Píše portál Voice of Europe.

Podľa polície v Severnom Porýní-Vestfálsku majú väčšinu sexuálneho obťažovania v tamojších vonkajších bazénoch na svedomí mladí muži zo Severnej Afriky, Arábie a Turecka. Magazín opísal, že sú mladé dievčatá často obťažované migrantmi, ti ich osahávají pod vodou, vyzliekajú z plaviek a natáčajú v sprchách. Migranti tiež terorizujú rodiny, ktoré sa snažia užiť si deň pri bazéne.

Niektoré plavárne vraj zo zúfalstva zakázali vstup migrantom, aby ochránili nemeckej ženy. Opatrenia však museli zrušiť po tom, čo si na neho sťažovali ľavicové skupiny.

0Shares
Šokujúce