Ďalší hrozný príklad mučenia – tentoraz z dobytého Mariupolu (video len pre veľmi silné postavy)

Ďalší hrozný príklad mučenia – tentoraz z dobytého Mariupolu (video len pre veľmi silné postavy)

Videli ste niekoľko videí o ľuďoch, ktorí boli mučení alebo ponižovaní v súčasnej vojne na Ukrajine. Väčšina z nich boli vojaci, ktorí už pravdepodobne vopred vedia, do čoho sa dostávajú. Video, ktoré si môžete pozrieť nižšie, však ukazuje, že niektoré neonacistické milície sa nevyhýbajú mučeniu ani civilistov.

Teraz sa v Mariupole našlo ďalšie miesto, kde sa zrejme vykonalo mučenie. Britský novinár Patrick Lancaster je v Mariupole a bol v škole, ktorú používal ako základňu Azovský pluk. V suteréne budovy sa okrem iného našlo telo ženy, ktoré „bojovníci“ pluku Azov spálili na tele veľkú svastiku. Hematómy naznačujú, že bola tiež mučená. Opäť platí, že tieto videá nie sú vhodné pre maloletých a ľudí so slabými nervami.

Prehrávač videa

Vzhľadom na rastúci počet správ o mučení na Ukrajine sa ombudsman Doneckej ľudovej republiky obrátil na Červený kríž:

„Dnes som formálne vyzval vedúceho delegácie Medzinárodného výboru Červeného kríža na Ukrajine Pascala Hundta a vedúcu monitorovacej misie OSN pre ľudské práva na Ukrajine Mathilde Bognerovú, aby zasiahli do situácie, zhodnotili kroky Ukrajiny právne správnym spôsobom a prijali naliehavé opatrenia na zabránenie ďalšiemu mučeniu, mučeniu a ponižovaniu zadržiavaných občanov,“ dodal.

Prečo mainstreamové médiá o týchto zverstvách mlčia? Mnohí západní novinári, ktorí nie sú mainstreamovými médiami, o nich tiež informujú a táto správa (rovnako ako predchádzajúce z rovnakej hodnosti) už bola publikovaná mnohými západoeurópskymi alternatívnymi médiami, ako aj médiami z USA.

Ako teda máme veriť hlavnému prúdu, keď zámerne zatajujú tieto hrozné zverstvá? Ak by sa na Ukrajinu neposlalo viac zbraní, možno by už krajina bola pokojná a bolo by oveľa menej nielen mŕtvych, ale aj mučených a ponižovaných civilistov.

Tým, že o týchto zverstvách mlčia a nesnažia sa ich vyriešiť, v konečnom dôsledku sa len navzájom podporujú.

zdroj

0Shares
Šokujúce Video