Imigranti v Grécku chodia po uliciach s nožmi a sekerami, napádajú miestnych a vkradnu sa do ich domovov, ničia majetok miestnych Grékov, zabíjajú ich domáce zvieratá a zakladajú požiare v domoch

Imigranti v Grécku chodia po uliciach s nožmi a sekerami, napádajú miestnych a vkradnu sa do ich domovov, ničia majetok miestnych Grékov, zabíjajú ich domáce zvieratá a zakladajú požiare v domoch

Ak je to pravda, tak je to šokujúce. Facebookovej stránky Aj stand with Greece upozornili, že imigranti v Grécku chodia po uliciach s nožmi a sekerami, napádajú miestni a vkradnu sa do ich domovov, ničí majetok miestnych Grékov, zabíjajú ich domáce zvieratá a zakladajú požiare v domoch či zeleni. Ničí aj pamätníky a kostoly.

Ako dlho budeme tohle v Európe trpieť? Musíme našu krajinu ubrániť pred masovou imigráciou a islamizáciou!

„Ľudia z ostrovu Lesbos nemôžu dlhšie znášať túto situáciu. Títo ľudia nie sú úbohí imigranti, ale vandali. Každý deň ničí majetok miestnych obyvateľov, ich olivovníky, zabíja ich zvieratá, zakladajú ohňa na stromoch a domoch. Ničí naše pamätníky a naše kostoly. Kde je vláda? Nie sme rasisti, ale kto by strpel takéto podmienky? Imigranti chodia po uliciach s nožmi a sekerami, napádajú miestni a vkradnu sa do ich domovov. Kde sú médiá? Prečo médiá túto situáciu neukážu svetu? „Píše sa na facebookových stránkach.

Hnutie SPD nechce, aby sme dopadli rovnako ako islamizovaná západná Európa, kde sa mnohokrát ľudia boja vyjsť na ulicu, aby ich nepobodali či nezavraždili imigranti. Odmietame masovú imigráciu a požadujeme možnosť kontroly našich hraníc, aby sa sem nemohli dostať nelegálne imigranti a teroristi.

Hnutie SPD predložilo už aj návrhy zákonov na zákaz nenávistné islamskej ideológie a zákaz islamského zahaľovanie, čo nám bohužiaľ Babišovho vláda a ďalšie strany v snemovni blokujú. Chránime našu vlasť, chránime českých občanov, chránime Vaše rodiny, Vaše deti, Vašich priateľov a Váš majetok. Spoločne sa ubránime.

Fotky si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Autor: Radim Fiala / Český politik (SPD)

0Shares
Šokujúce