Matovič si žije ako v praveku: V živote som nezaplatil kartou! Celý čas mu vraj peňaženku dobíja Pavlínka

Matovič si žije ako v praveku: V živote som nezaplatil kartou! Celý čas mu vraj peňaženku dobíja Pavlínka

Tak toto by si jeden v roku 2022 nepovedal. Muž v postavení ministra financií so širokými možnosťami žije zrejme v technologickom praveku, a to všetko len preto, lebo najviac dôveruje svojej manželke. Reč je o lídrovi OĽaNO Igorovi Matovičovi, ktorý podľa posledných vyjadrení vraj nemá ani platobnú kartu a v aktuálnej dobe všade chodí s hotovosťou v peňaženke!

Tú mu do nej zhromažďuje práve dlhoročne oddaná manželka Pavlínka, ktorá má všetky rodinné financie na starosti. Na túto tému sa dostal Matovič počas diskusnej relácie Na hrane počas internetovej časti s otázkami od divákov. Jeden z nich chcel ministra trochu „pogrilovať“. „Pán minister, ako je možné, že vaše financie spravuje manželka? Podľa vášho dávnejšieho vyjadrenia: „ja financiám nerozumiem,“. Prosím vysvetliť,“ stálo v otázke.

Divák zrejme narážal na jeho dávnejšie vyjadrenie, ešte z čias premiérovania: „Mňa sa na rodinné financie nepýtajte. Spravuje ich Pavlínka, lebo tomu ja nerozumiem.“

Nič také som nepovedal, bráni sa Matovič

Matovič po tejto otázke ostal mierne zaskočený pasážou o tom, že financiám vraj nerozumie. „Myslím si, že také vyjadrenie som nikde nepovedal,“ ohradil sa líder OĽaNO. „Študoval som finančný manažment, nikdy som nepovedal, že financiám nerozumiem,“ doplnil.

Viac info na topky.sk

0Shares
Slovensko Šokujúce Správy