Prokurátori: 10 z 12 mužov, ktorí hromadne znásilnili 15-ročné nemecké dievča, sú migranti

Prokurátori: 10 z 12 mužov, ktorí hromadne znásilnili 15-ročné nemecké dievča, sú migranti

Úradom sa podarilo identifikovať 12 mužov, z ktorých desať má prisťahovalecký pôvod, o ktorých sa predpokladá, že vlani na jeseň viac ako dve hodiny brutálne skupinovo znásilňovali 15-ročné nemecké dievča v hamburskom parku. Zatiaľ čo jedného z nich krátko zadržali, ani jeden z nich momentálne nie je vo väzbe.

Šokujúci útok sa odohral v septembri 2020 okolo 23:15. keď dievča kráčalo domov po odchode z kamarátovej narodeninovej oslavy. Keď sa 15-ročné dievča prechádzalo hamburským mestským parkom, jej noc nabrala strašný spád, keď ju oslovil jeden z páchateľov, ktorý ju vylákal do odľahlej oblasti, znásilnil a potom zavolal svojim priateľom, ktorí prišli a striedavo ju aj znásilňovali, uvádza FOCUS ONLINE.

Podľa správy nemeckého bulvárneho denníka Bild útok trval viac ako dve hodiny a nakrútil ho jeden z páchateľov, aj keď vyšetrovatelia tvrdia, že sa im nepodarilo získať údajné video dôkazy o skupinovom znásilnení.

Keď údajní gangoví násilníci okolo 1:45 konečne skončili, hovorí sa, že pred útekom z miesta činu vzali obeti kabelku a mobilný telefón. V tej chvíli bola na miesto privolaná polícia a zdravotníkom sa podarilo na dievčati získať deväť rôznych stôp semena. Doteraz však vyšetrovatelia tvrdia, že sa im nepodarilo získať údajné video dôkazy o skupinovom znásilnení.

Teraz, viac ako rok po útoku, prokurátori tvrdia, že identifikovali údajných páchateľov. Polícia najprv identifikovala ako podozrivých päť mužov, neskôr však identifikovala dvoch 20-ročných dvojčiat, o ktorých sa tiež predpokladá, že sa podieľali na skupinovom znásilnení. Po následnom vyšetrovaní sa teraz polícia domnieva, že do útoku bol zapletený tucet mužov. Píše portál RMX.

Z vyšetrovaných podozrivých je všetkých dvanásť vo veku od 16 do 23 rokov a desať z nich má migračný pôvod. Polícia nakrátko zadržala jedného z podozrivých, no okamžite ho prepustila. Zvyšok údajných páchateľov zostáva na slobode.

Hovorkyňa prokurátora Liddy Oechteringová povedala: „Teraz preverujeme, či vzniesť obvinenie alebo nie.“

Ako Remix News neustále zaznamenáva, skupinové znásilnenia cudzincami sa v Nemecku stali bežnými, čo je skutočnosť, ktorú federálna vláda odchádzajúcej kancelárky Angely Merkelovej neustále prehliadala, keď tvrdila, že migračný príbeh Nemecka bol úspešný.

0Shares
Šokujúce