Trump vydal dôležité vyhlásenie o Ukrajine a Bidenovi

Trump vydal dôležité vyhlásenie o Ukrajine a Bidenovi

Joe Biden by nás nemal posielaním kazetovej munície na Ukrajinu ťahať do tretej svetovej vojny – mal by sa snažiť ukončiť vojnu a zastaviť hroznú smrť a ničenie spôsobené nekompetentnou administratívou.

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov

Táto nevybuchnutá kazetová munícia bude zabíjať a mrzačiť nevinných ukrajinských mužov, ženy a deti celé desaťročia, dlho po tom, ako sa vojna – modlíme sa – skončí. Ak je, ako Biden nechtiac priznal, dôvodom na posielanie kazetových bômb teraz to, že Spojeným štátom „dochádza munícia“ (čo je závažné porušenie utajovaných informácií), len to ešte viac zdôrazňuje naliehavosť okamžitej deeskalácie tohto krvavého, nebezpečného a nekontrolovateľného konfliktu.

Určite to znamená, že by sme nemali posielať Ukrajine posledné zásoby v čase, keď sa podľa krivého Joea Bidena naše vlastné arzenály tak nebezpečne zmenšujú.

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov

Nemôže byť názornejšieho dôkazu, že politika nekonečnej vojny Joea Bidena na Ukrajine nesmierne oslabila Spojené štáty, ako ponižujúce priznanie, že Spojeným štátom už dochádza munícia, pri ktorom naši nepriatelia nepochybne slintajú. Táto „priznaná“ slabosť je pozvánkou pre nepriateľov na celom svete. Joe Biden nás zbytočne a nebezpečne vedie do tretej svetovej vojny, ktorá by bola nepredstaviteľnou nočnou morou – vyhladením!

Musíme zastaviť toto šialenstvo, okamžite ukončiť krviprelievanie na Ukrajine a vrátiť sa k sústredeniu na životné záujmy Ameriky. A čo je najdôležitejšie, musíme úplne obnoviť našu vyčerpanú armádu, aby bola opäť taká silná – ako pred tromi rokmi, keď som ju obnovil -, že žiadnemu národu ani nenapadne ohrozovať našich ľudí. Musíme mať „MIER PROSTREDNÍCTVOM SÍLY“ a v krátkom čase nám tento výsledok prinesú prezidentské voľby v roku 2024.

Vyhlásenie Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených štátov

zdroj, zdroj

0Shares
Šokujúce