UFO pozorované z rakety Falcon 9?

UFO pozorované z rakety Falcon 9?

Záhadný objekt, ktorý sa objavil pod raketou Falcon 9 počas jej štartu vo štvrtok, poslal internet do šialenstva UFOSpaceX odštartovala nový rok vypustením svojej prvej rakety Falcon 9, ktorá potom vyniesla na obežnú dráhu novú hŕstku satelitov Starlink predtým, ako sa vrátila na Zem. Počas záberov zo štartu rakety naživo je možné vidieť tajomné UFO v tvare prstenca, ktoré sa pohybuje pod raketou.

DanielJW3 tweetoval video z pozorovania UFO a dodal: „Sledoval som @SpaceX štart Falcon 9 dnes, keď som videl niečo zaujímavé. Čo to bolo?“

YouTuber The Hidden Underbelly 2.0 tiež zverejnil video z pozorovania a napísal: „Toto UFO v tvare prstenca sa objavilo počas štartu Falcon 9 v Kennedyho vesmírnom centre na Floride.

„Zatiaľ čo raketa bola nad našou Zemou, tento objekt sa objavil a potom zmenili kamery.“

Jedna osoba dokonca otvorila otázku na fóre Starlink na Reddite a spýtala sa: „Môže niekto vysvetliť, čo to je?“

YouTuber The Hidden Underbelly 2.0 povedal: „Na tomto zábere môžeme vidieť tento objekt v tvare šišky, ktorý sa tu objavuje.

„A keď sa na to dobre pozrieme, hádajte, čo sa stane? Kamera sa pretína na inú scénu.

„Nemyslím si, že ide o akýsi druh vzplanutia objektívu, zvyčajne existujú rôzne farby pre vzplanutie šošovky. Som na to naozaj zaskočený, aby som bol úprimný.“

Jedna osoba odpovedala: „Naozaj úžasné zachytenie, máte pravdu, toto nie je artefakt fotoaparátu. Je to niečo fyzické, ale zaujímavé, ako sa to vyvíja.

„Vyzerá to, že by to mohla byť pokročilá technológia, spôsob, akým sa formuje.“

Ďalší sa domnieval: „Vyzerá to tak, že to pozoruje, pretože zostáva v ráme dlhšie, ako by časť rakety vybuchla.“

Niektorí však použili fórum Reddit na rozptýlenie tvrdení o technológii a trvali na tom, že objekt bol len „nahromadením ľadu“.

VIDEO, Január 2022

0Shares
Šokujúce Video Zaujímavosti