Vojna bude trvať 9 rokov a zapoja sa viacerí, tvrdí astrologička. Bomby a rakety prichádzajú

Vojna bude trvať 9 rokov a zapoja sa viacerí, tvrdí astrologička. Bomby a rakety prichádzajú

Táto veštica má, zdá sa, vo svojich predpovediach jasno. Predpovedala, že do tretej svetovej vojny sa má zapojiť veľa vplyvných krajín, ktoré by ju mali zároveň aj začať. Vyvinúť by sa mala zo súčasného konfliktu na Ukrajine a údajne bude trvať až deväť rokov. Mhoni Vidente, astrologička z Kuby, ktorá pravidelne zdieľa svoje predpovede na sociálnych sieťach, popísala aj ďalšiu zo svojich vízií, uvádza portál Indy100.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Mhoni Vidente (@mhoni1)

Vidente tvrdí, že vojna medzi Ukrajinou a Ruskom sa tak skoro neupokojí a zapoja sa do nej aj iné krajiny. Astrologička, ktorá v súčasnosti žije v Mexiku, sa obáva, že vodca Kremľa sa pokúsi vtiahnuť ostatné štáty do konfliktu, ktorý by mohol spustiť novú svetovú vojnu.

„Za touto mocou sa niekto skrýva. Južná Kórea, ktorá je spojená so Spojenými štátmi a je svetovým lídrom vo všetkých smeroch, chce zostať s Vietnamom, Severnou Kóreou a Japonskom. Čína, červený drak, urobí všetko pre to, aby porazila Spojené štáty a vyprovokovala tretiu svetovú vojnu. Bomba prichádza, prichádza aj raketa. Každý človek prehrá,“ znie jej značne pesimistická predpoveď, píše portál Obkec.

Astrologička sa domnieva, že ani Mexiko by invázia neobišla a stalo by sa ľahkým terčom útokov zo strany USA. Vojna na Ukrajine trvá už viac ako päť mesiacov a zatiaľ nie je jasné, kedy sa konflikt skončí. A jej predpovede ľuďom do žíl nevliali ani len trochu nádeje. Zostáva veriť, že jej slová sa napokon nenaplnia.

0Shares
Šokujúce