Putin zdvihol varovný prst! Rusko „vyrazí zuby“ nepriateľom!

Putin zdvihol varovný prst! Rusko „vyrazí zuby“ nepriateľom!

Ruský prezident Vladimir Putin dnes vyhlásil, že jeho krajina tvrdo odpovie každému nepriateľovi, ktorý by sa pokúsil vztiahnuť ruku na jej územie. „Všetci nás chcú niekam uhryznúť alebo od nás niečo odhryznout, ale mali by vedieť, že im zuby vyrazíme tak, aby hrýzť nemohli,“ vyhlásil Putin podľa agentúry Interfax. Zárukou je podľa šéfa Kremľa rozvoj ruských ozbrojených síl.

Putin je v Rusku známy svojou záľubou v siláckych rečiach. Svojho času sľuboval čečenskej teroristami „odkráglovat v kadibudkách“ či – v čase krátkej rusko-gruzínskej vojny o separatistické provincie na južnom Kaukaze – sľuboval zavesiť vtedajšieho gruzínskeho prezidenta Michaila Saakašviliho za genitálie do prievanu.

Tentoraz sa ruský prezident odvolal na názor ruského vládcu z predminulého storočia, cára Alexandra III., Že „našou obrovitosti sa všetci boja“, teda že Rusko vyvoláva vo svete strach svojimi rozmermi a že akonáhle Rusko začne silnieť, hneď sa nájde dôvod na obmedzenie jeho rozvoja. Dokonca aj po rozpade Sovietskeho zväzu, keď Rusko prišlo o tretinu potenciálu, sa jeho územie komusi podľa Putina zdá príliš veľké, pretože Rusko zostáva najväčšou krajinou na svete a 146 miliónov Rusov sa nezdá až tak veľa v porovnaní so štátmi, ktoré majú stovky miliónov obyvateľov . Píše portál Zastavmezlodeje.com

„Ktosi sa dokonca odvážil verejne hovoriť, že je vraj nespravodlivé, že Rusku – len jedinej krajine – patrí bohatstvo Sibíri. Je divné počúvať také veci, zvlášť verejne, ale občas zaznie,“ povedal Putin, bez toho aby kohokoľvek vymenoval.

0Shares
Šokujúce Správy Svet