Neuveriteľné: Belousovová dáva za príklad „nepredajnosti“ Joža Ráža! Na Mečiara vari zabudla?

Neuveriteľné: Belousovová dáva za príklad „nepredajnosti“ Joža Ráža! Na Mečiara vari zabudla?

Vyhostenie osemnásť ruských „diplomatov“ z Česka kvôli výbuchu v muničnom sklade „rozkolísalo“ aj slovenskú politickú scénu. Anna Belousovová si ale všimla, že niektorí politici to prešli mlčaním.

Predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť si rada kopne nielen do koalície, ale aj do šéfa ĽSNS či svojho bývalého spolustraníka Andreja Danka. Tých si všíma expolitička aj vo svojom statuse na sociálnej sieti.

Pred voľbami budú zasa deklarovať, ako sú za dobré vzťahy s Ruskom

„Všimli ste si, že celá parlamentná opozícia vytrvalo mlčí ku šokujúcemu obvineniu Ruska z účasti na výbuchu vojenských skladov a k následnému vyhosteniu ruských diplomatov z Čiech? Zatiaľ čo USA úderka v slovenskej politike nastúpila do nohy, Smer, Hlas, Kotleba, dokonca „rusofil“ Danko vytrvalo držia bobríka mlčania,“ konštatuje Belousovová, podľa ktorej si to spomínaní asi nechcú rozliať na USA ambasáde a tiež zmenšovať svoj „koaličný potenciál“ do budúcnosti. „Spomeňte si na to, keď pred voľbami budú zasa deklarovať ako sú za dobré vzťahy s Ruskom. Teraz sú voľby asi ešte ďaleko,“ dodáva.

Viac info na hlavnydennik.sk

0Shares
Slovensko Správy