Občan šiel na úrad bez respirátora – napadol ho samotný policajný prezident! VIDEO

Občan šiel na úrad bez respirátora – napadol ho samotný policajný prezident! VIDEO

Pán Jakub Z. sa chcel zúčastniť výberového konania v budove banskobystrickej Finančnej správy. Keďže nemal nasadený respirátor, prítomní zamestnanci sa ho pokúsili vykázať. Do roztržky sa znenazdajky zapojil úradujúci prezident Policajného zboru, ktorý bol na mieste zhodou okolností prítomný.

„Môj klient Jakub Z. sa dňa 16.4.2021 dostavil do budovy Fianačného riaditeľstva v Banskej Bystrici v za účelom absolvovania výberového konania do zamestnania v štátnej službe.“ Informuje advokátka Krajníková, ktorá záznam zverejnila na svojom kanály v službe YouTube a zároveň poskytla komentár pre rádio Infovojna.

Nezákonné požiadavky

„Už po vstupe do budovy ho nezákonnými požiadavkami o nasadenie si respirátora a preukázanie sa negatívnym testom na Covid-19 obťažovala strážna služba.“ Informuje advokátka, ktorá dlhodobo kritizuje protizákonnosť takzvaných protipandemických opatrení. Píše portál Hlavnydennik.sk.

Po krátkej výmene názorov medzi Jakubom a strážcami Covidu (títo nešťastníci si naozaj neuvedomujú akej zvrátenej myšlienke izolácie a sterilizácie človeka, seba, ich detí a vnúčat slúžia) sa na „inkriminovanom“ mieste objavil JUDr. Ing. Peter Kovařík, prezident Policajného zboru Slovenskej republiky.

Tento pán sa od počiatku správal ako súkromný majiteľ Finančného riaditeľstva SR a osobný vykonávateľ „nariadení“ vlády a hlavného hygienika. To všetko v jednom.“ Uvádza k veci Krajníková.

0Shares
Slovensko Šokujúce Video