Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali

Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali

14.5.2021 (Webnoviny.sk) – Polícia vypátrala väzňa, ktorý v piatok ušiel z výkonu práce v obci Spišský Hrušov v okrese Spišská Nová Ves. Informovala o tom hovorkyňa krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Mésarová.

„Okamžite po prijatí oznámenia o úteku väzňa boli operačným strediskom vyrozumené všetky policajné hliadky v priamom výkone služby, o spoluprácu boli požiadaní aj kolegovia z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove. Opatrenia polície boli zamerané na oblasť v okolí miesta úteku väzňa, jeho širšieho okolia, príjazdových ciest, železničné stanice, ako aj v mieste trvalého pobytu hľadanej osoby v Prešovskom kraji,“ uviedla Mésarová.

Vykonanými opatreniami polícia v krátkom čase hľadanú osobu vypátrala. Väzňa na úteku zadržali príslušníci odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Spišskej Novej Vsi v okolí železničnej stanice v obci Spišské Vlachy v spišskonovoveskom okrese a následne eskortovali na útvar Policajného zboru na realizáciu potrebných úkonov.

Po ich vykonaní bola osoba odovzdaná príslušníkom Zboru väzenskej a justičnej stráže.

Viac k témam: väzeň, väzeň na úteku
Zdroj: Webnoviny.sk – Väzeň ušiel počas výkonu práce v Spišskom Hrušove, policajti ho zakrátko vypátrali a zadržali © SITA Všetky práva vyhradené.

0Shares
Slovensko