Bidenov mandát núti Američanov, aby si „vybrali medzi položením jedla na stôl alebo prijatím vakcíny“

Bidenov mandát núti Američanov, aby si „vybrali medzi položením jedla na stôl alebo prijatím vakcíny“

Obťažný mandát očkovania Bidenovej administratívy núti Američanov, aby si podľa kritikov „vybrali medzi tým, či si dajú jedlo na svoj stôl, alebo dostanú vakcínu“.

Dnes administratíva odhalila, že firmám so 100 alebo viac zamestnancami, ktoré nevykonajú očkovanie pred 4. januárom, hrozí pokuta v závratnej výške 136 532 dolárov.

Úrad pre bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci (OSHA) tiež zvažuje rozšírenie pravidla na podniky s menej ako 100 zamestnancami, čo môže mať vplyv na milióny ďalších spoločností.

Ako sme už predtým zdôraznili, zamestnanci, ktorí sa nezastrelia, budú tiež potrestaní tým, že budú nútení nosiť masky v interiéri po celú dobu.

Republikánski kritici reagovali zničením Bidenovho Bieleho domu za zavedenie takýchto pravidiel v období chronických problémov dodávateľského reťazca a trhu práce. Píše portál Summit News.

„Naša ekonomika sa rúca a prezident Biden robí všetko, čo je v jeho silách, aby sa to zhoršilo,“ uviedla vo vyhlásení senátorka Marsha Blackburnová. „Zatiaľ čo sa podniky snažia obsadiť 10,4 milióna otvorených pracovných miest v našej krajine, Bidenov mandát na očkovanie vytlačí z pracovnej sily ešte viac Američanov.“

„Joe Biden prepúšťa dôležitých pracovníkov,“ napísal Blackburn na Twitteri.

0Shares
Zaujímavosti