Mnohí nedokázali pochopiť, ako je možné, že manžel kolumbijskej modelky otehotnel. Ich spoločný syn onedlho oslávi rok

Mnohí nedokázali pochopiť, ako je možné, že manžel kolumbijskej modelky otehotnel. Ich spoločný syn onedlho oslávi rok

Príbeh Danny a Estebana obletel svet, pričom mnohí si pri pohľade na tehotného muža len neveriacky pretierali oči.
Príbeh tejto dvojice sa v nedávno rozniesol do celého sveta. Používatelia internetu si pri pohľade na fotografie, na ktorých môžeme vidieť tehotného muža, v úžase pretierali oči. Zdalo by sa, že je to jednoducho nemožné – a predsa! Odvtedy uplynul presne rok.Danna Sultana je na prvý pohľad pôvabnou brunetkou, ktorú si určite musí všimnúť každé mužské oko. Pravdou je, že kolumbijská modelka sa narodila ako muž a jej partner Esteban Landrau, naopak, sa narodil ako žena a teraz je mužom.

Ovocie tejto lásky je rozkošné dieťa. Otec aj mama navonok zmenili pohlavie, avšak pohlavné orgány majú biologické. Tento mätúci príbeh určite zostane v pamäti každého človeka ešte dlho. Obaja po spoločnom dieťatku dlhšie túžili a v auguste minulého roku sa dočkali príchodu ich prvorodeného syna, ktorému dali meno Ariel.

Pár priznal, že ich výzorové zmeny pred rokmi nikto neriešil, no ľudia sa začali čudovať, keď na ulici videli muža s tehotenským bruškom. „Skrátka sme boli pekná brunetka a jej partner, teda nič zvláštne. Ľudia nás zastavovali, pretože im nešlo do hlavy, že môj partner mal bruško,“ povedala Danna, pre Daily Mail.

zdroj: cumil.tv
0Shares
Šokujúce Zaujímavosti