Vatikánske tajomstvo: Rukopis dokazuje, že ľudia majú nadprirodzené schopnosti

Vatikánske tajomstvo: Rukopis dokazuje, že ľudia majú nadprirodzené schopnosti

Existujú teórie, podľa ktorých majú všetky ľudské bytosti výnimočné schopnosti. Jediným problémom je, že len málo ľudí si ho uvedomuje alebo ho nedokáže prirodzene aktivovať.

Okrem toho mnohí ľudia nie sú pripravení pochopiť, nieto ešte prijať takúto skutočnosť. Napriek tomu sa zdá, že základy týchto teórií potvrdzuje napríklad kvantová fyzika, samotná Biblia alebo objavené zvitky od Mŕtveho mora.

V celom vesmíre existuje energetická matrica, ktorá spája všetko, čo existuje. Tá istá matrica je prítomná aj v nás, v našich telách, mysliach a dušiach. V tomto kontexte môžeme hovoriť aj o božskej matrici. Tieto tvrdenia potvrdil v roku 1944 Max Planck, otec kvantovej fyziky, keď vyhlásil, že celý vesmír a existencia ako taká je len energia a všetko okolo nás je ilúzia.

Podľa výskumníka Gregga Bradenaka, ktorý tieto princípy skúma už viac ako 20 rokov, objavil dôkazy podporujúce teórie maticovej energie, o ktorých hovoril Planck. Opísal ju ako súčasť všetkého, hviezd, skál, našej DNA a všetkého okolo nás. Nie je to fyzikálna vec, ktorú možno pozorovať napríklad mikroskopom. Je to skôr vibrácia, ktorá je výsledkom sily energie. Žijeme vo vesmíre plnom vibrácií a naše telá sú tvorené ich energiou, ktorú vysielame aj my sami.

Táto silná energia sa zdá byť ako husto utkaná sieť, ktorá spája všetku hmotu a zároveň nás podstatne ovplyvňuje prostredníctvom našich vlastných vibrácií. Experimenty ukázali, že najsilnejšie sú napríklad frekvencie lásky a prostredia, v ktorom sa nachádzame. Vedecké experimenty dokázali, že naša DNA sa mení v závislosti od vibrácií, ktoré vytvárame. Nenávisť, chamtivosť a iné negatívne pocity vedú k chorobám. Máme v sebe silu, ktorá nás môže liečiť, ale môže nám aj ublížiť.

Navyše, prostredníctvom týchto vibrácií, ktoré človek vyžaruje, môže meniť chod reality okolo seba. Všetko vlastne závisí od toho, ako myslíme alebo vnímame veci okolo nás. Aby sme mohli ovládať a upravovať realitu na svoj obraz, vyžaduje si to špecifické meditačné a modlitebné techniky. O týchto zákonoch hovoril už Ježiš, ale nezanechal žiadne inštrukcie, ako dosiahnuť premenu našej vlastnej reality na to, po čom túžime.

Skryté tajomstvá vo Vatikáne
Katolícka cirkev toto poznanie stovky rokov zakazovala a skrývala. Všetko sa však zmenilo v roku 1946, keď roľník v jaskyniach Kumránu objavil Zvitky od Mŕtveho mora, ktoré obsahovali biblické texty, komentáre k biblickým knihám. Našli sa však aj fragmenty biblických textov, ktoré pochádzali od ľudí, ktorí si z rôznych dôvodov neželali, aby sa v Kumráne našli kresťanské texty.

V Kumráne sa našiel aj sedem stôp dlhý zvitok, ktorý je dnes známy ako Kniha Izaiáša a ktorý opisuje rituály a modlitby na dosiahnutie zmeny v realite. Text bol napísaný pred viac ako 2000 rokmi a opisuje kvantové teórie, ktoré boli objavené len pred 100 rokmi. Nájdeme tam informácie o existencii mnohých realít a svetov, ktoré možno vytvoriť pomocou veľmi sústredenej mysle.

Mnohí ľudia veria, že táto kniha je veľmi dôležitá pre celé ľudstvo, ktoré v súčasnosti spí a je v zajatí rôznych duchovných síl, ktoré s nami manipulujú vo svoj prospech. Spomínaná kniha má teda obsahovať modlitbu, pomocou ktorej sa môžeme prebudiť a zbaviť sa reťazí nevedomosti, ktoré na nás uvalili vláda a cirkev.

Rukopis ďalej vysvetľuje, ako si môžeme vybrať budúcnosť, ktorú chceme žiť, a odhaľuje kľúč k tomu, ako sa stať tvorcami svojej reality. Medzi týmito stopami sú aj stratené modlitby, pomocou ktorých môžeme uzdraviť naše telá, dosiahnuť trvalý mier a zabrániť veľkým klimatickým tragédiám, ktorým môže ľudstvo čoskoro čeliť. Získať rukopis je však nemožné.

Foto Flickr, Zdroj: mz.cz

0Shares
Zaujímavosti