Demo hry Airoheart inšpirovanej klasikou je teraz k dispozícii v službe Steam. Teraz si ju môžete zahrať zadarmo v službe Steam

Demo hry Airoheart inšpirovanej klasikou je teraz k dispozícii v službe Steam. Teraz si ju môžete zahrať zadarmo v službe Steam

Spoločnosť SOEDESCO® dnes oznámila, že demo hry Airoheart inšpirovanej klasickou akčnou adventúrou z vrchu je už k dispozícii v službe Steam. Demo bude možné hrať iba počas akcie Going Rogue na službe Steam od 2. do 9. mája.

Demo umožňuje hráčom preskúmať druhý dungeon hry, kde sa musia zapojiť do bojov v reálnom čase a prebojovať sa cez nebezpečné tvory. Ako sa hráči dostávajú hlbšie do dungeonu, musia riešiť zložitejšie hádanky a zároveň prežiť nebezpečenstvá, ktoré na nich číhajú.

Demo si môžete zahrať tu: https://store.steampowered.com/app/1493940/Airoheart/

O spoločnosti Airoheart
Náš príbeh sa začína v krajine Engard, kde sa náš obľúbený hrdina Airoheart vydáva na cestu, aby zastavil diabolský plán svojho brata, ktorý chce vypustiť na povrch prastaré zlo, ktoré bolo po generácie zapečatené v tieni, a vyvolať vojnu pomocou sily Draoidhovho kameňa.

Postavíš sa vlastnému bratovi a zabrániš mu v uskutočnení jeho nekalých plánov?

Vlastnosti:
Zapojte sa do boja v reálnom čase
Prebojujte sa cez nebezpečné príšery v boji v reálnom čase. Kladte bomby, vrhajte kúzla, pite elixíry a prekonávajte nebezpečenstvá Engard.

Putujte očarujúcim otvoreným svetom
Objavte nádherne ručne vytvorený svet inšpirovaný pixelartom v retro štýle s pohľadom zhora, ktorý vás prenesie späť v čase. Ponorte sa do rozsiahleho a podmanivého sveta, ktorý prekypuje životom a jedinečnými postavami.

Dobývajte kobky a riešte hádanky
Získajte zbrane a brnenie a naučte sa magické schopnosti, aby ste prekonali zložité hádanky a odomkli nové oblasti na preskúmanie. Prechádzajte cez temné kobky a dávajte si pozor na smrtiace pasce a zákerných nepriateľov.

Vydajte sa na výpravu za záchranou sveta
Odhaľte príbeh zrady, tragédie a vykúpenia kúsok po kúsku. Vydajte sa na dobrodružstvo, aby ste zabránili svojmu bratovi v rozpútaní prastarého zla.

0Shares
Chrústik Ostatné