Ruský vojak natočil video, na ktorom znásilňuje jednoročné dieťa. Bol zatknutý

Ruský vojak natočil video, na ktorom znásilňuje jednoročné dieťa. Bol zatknutý

Dvadsaťpäťročného ruského vojaka Alexeja Byčkova zadržali v sobotu v Rusku za to, že si natáčal sexuálne zneužívanie jednoročného ukrajinského dieťaťa. Informoval o tom denník The Insider s odvolaním sa na Vot Tak. O deň skôr bola na Twitteri zverejnená niť s videom, kde Byčkov hovorí o vytvorení „divokého videa“.

Bychkov by mal pochádzať z regiónu Krasnodar alebo Stavropol, v tomto sa dostupné informácie líšia. Podľa používateľov Twitteru sa mal chváliť svojimi zvrátenosťami na svojom vlastnom kanáli Telegram. Píše portál idnes.

Hrôzu Byčkovových činov neskrývajú novinári ani odborníci, ktorí pravidelne informujú o zverstvách ruskej armády. Zasvätení reportéri videli videá a opísali ho, ako zneužíva batoľa s objektom. Mal dať kefu na riasy medzi polovice jednoročného dieťaťa, povedal.

Okrem toho, Bychkov, ktorý sa narodil v roku 1997, dostal 8. marca 2022 pokutu za prepravu detí bez sedadla, auto patrilo Anastasii Cekresovej. Bola to ona, kto zalarmoval políciu po tom, čo si cez víkend pozrela videá. Potom bol zadržaný.

Expert na východnú Európu a bývalý vodca Heinrich-Böll-Stiftung Sergej Sumlenny už reagoval na hrozný čin na Twitteri. „Zverejnil znásilnenie jednoročného dieťaťa a vy si ani nechcete predstaviť, čo robia, keď sú kamery vypnuté,“ napísal na Twitteri.

 

 

0Shares
Šokujúce