Šok! Narodilo sa dieťa s 12 cm dlhým chvostom + FOTO

Šok! Narodilo sa dieťa s 12 cm dlhým chvostom + FOTO

Šok pre matku v Brazílii! V meste Fortaleza sa narodilo znepokojujúco zmutované dieťa. Na ultrazvukových snímkach vyzeral chlapec úplne normálne, ale keď prišiel na svet, naskytol sa lekárom neuveriteľný pohľad. Dieťa malo obrovský chvost zakončený tajomnou guľou! Dieťa muselo podstúpiť operáciu, pri ktorej mu bol chvost odstránený, píše denník The Sun. Čo zistila lekárska prehliadka?

Neuveriteľné! V detskej nemocnici Alberta Sabina vo Fortaleze sa narodilo dieťa s dvanásťcentimetrovým chvostíkom. Spočiatku nič nenasvedčovalo tomu, že sa narodí dieťa s alarmujúcou mutáciou. Pri ultrazvukovom vyšetrení nebolo zistené nič znepokojujúce. Obavy vznikli počas predčasného pôrodu. Malý Brazílčan sa narodil v 35. mesiaci tehotenstva. Ale to bola iba špička ľadovca. Keď sa chlapec narodil, naskytol sa lekárom neuveriteľný pohľad. Dieťa malo obrovský chvost zakončený tajomnou guľou! Čo to všetko znamenalo? Čo zistila lekárska prehliadka? Dieťaťu museli chvost odstrániť a lekári sa pustili do skúmania tejto úžasnej časti tela.

Lekárske vyšetrenie ukázalo, že sa jedná o chvost, ktorý kedysi v dôsledku evolúcie z ľudského druhu vymizol, ale ktorý sa tomuto dieťaťu nejakým spôsobom vrátil v dôsledku záhadnej genetickej mutácie. Chvost sa skladal iba z tkaniva bez kostí a chrupaviek, zatiaľ čo guľa na konci chvosta obsahovala iba tuk a spojivové tkanivo. Teraz bude môcť dieťa žiť normálny život a možno sa nikdy nedozvie, ako vyzeralo v prvých dňoch života.

0Shares
Šokujúce Zaujímavosti Žena