Zamestnankyňa odrezala svojmu šéfovi penis

Zamestnankyňa odrezala svojmu šéfovi penis

Do jednej z nemocníc v španielskej Barcelone bol prevezený muž s odrezaným penisom. Podľa miestnych médií ju spôsobila tridsaťročná zamestnankyne baru, ktorý patril obete. Žena bola zadržaná. Polícii vysvetlila, že svojmu šéfovi odrezala penis, pretože sa ju pokúsil znásilniť.

Šokujúce udalosti sa odohrali v mestečku Sant Andreu de la Barca neďaleko Barcelony v noci z 31. mája na 1. júna. Tridsaťročná Bangladéšanka pracujúci v jednom z barov údajne odrezala nožom penis svojmu šéfovi. Potom zkrvavenému muži zavolala záchranku a o incidente informovala políciu.

Zranený muž bol prevezený do nemocnice. Ako uvádza El Pais, nie je známe, či sa lekárom podarilo penis prišiť naspäť. Medzitým bola pracovníčka baru zadržaná políciou pre podozrenie z ťažkého ublíženia na zdraví majiteľovi podniku.

Podľa miestnych médií žena policajtom vysvetlila, že ju jej šéf niekoľko mesiacov obťažoval a napádal, a tej noci sa ju dokonca pokúsil znásilniť. Podľa nej bolo odtrhnutie jeho penisu formou sebaobrany.

Zranený majiteľ baru, ktorý tiež pochádza z Bangladéša, zatiaľ nebol vypočutý, ale bude vypočutý, len čo mu to zdravotný stav dovolí. Muž je stále v nemocnici. Ak sa oznámenie zamestnankyňa o sexuálnom obťažovaní potvrdia, bude muž takisto zatknutý.

Autor: Jiří Motyčka

0Shares
Šokujúce